Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 174 cm magas vagyok a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm magas vagyok a csajok megelégednek ilyen magas sráccal? 18/F

Figyelt kérdés

Igazából sokkal magasabb lennék csak a lábaim nagyon rövidek :S

Egyébként apám 184cm nem értem én miért nem nőttem ekkorára :(


2011. dec. 6. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem nem elégszenek meg, soha nem lesz csajod!
2011. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Ááá. Neked csak pasi jut.

A csajok menekülnek az alacsonyaktól. Viszont van jó hírem is.

A Tescoban tökéletes leszel vezetőnek. Ott hasonló törpék vannak és dirigálnak meg ugráltatják a beosztottakat. Kisebbségi komplexusuk ott kifizetődő.

2011. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minél magasabb vagy, annál könnyebb a csajozás, annál jobban tetszel a lányoknak. Ez sajnos így van.

174 cm az nem valami magas, de simán lehet attól még barátnőd, csak sajnos jóval kevesebb lánynak tetszenek az alacsony fiúk.

190 cm-nél már nagyjából mindegy is, hogy hogy nézel ki, ott már eleve a magasságodba beleszeretnek sokan.

Azért neked is van esélyed a nőknél, csak sokkal kisebb.

2011. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a magasságoddal van a gond. Nekem 172-vel nincs ilyen gondom. Inkább az lehet a baj, hogy süt rólad, hogy lúúúúzer vagy. Ezen változtass.
2011. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a legtöbb csaj általában 170-175 között van(cm). Ha ehhez az átlagmagassághoz még fel akar venni egy magassarkút, ami még 8-10cm, akkor minimum 178cm magas lesz, és magasabb, mint te, szóval egyből lenéz majd téged...


-tényleg ilyen hülye vagy? én 180körül vagyok, és kicsit zavar, hogy a legtöbb jó csaj a környezetemben jóval(15-20cm) alacsonyabb nálam...de ez van, elfogadom

2011. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromságokat hordtak itt neked össze!!!!

Nagyon sok csajnak bejönnek az 170körüli srácok!

Például az alacsonyabb csajok! Sok 150-160 körüli lány rohangál, és általában a tapasztalatok is jobbak,

amilyen aprók, olyan óriási szívük van:))

2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

@ előző

pont ezt próbáltam elmagyarázni átvitt értelemben...lol... 170fölötti lányokból kevés van

2011. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ergó 174es magasság pont megfelel egy fiúnak
2011. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszolóknak, :D
2011. dec. 6. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján valakinek így is kellesz majd. A magasságodon pedig úgy sem tudsz változtatni, kivéve ha elmész azokhoz a kínai orvosokhoz, akik eltörik a bokádat, majd máshogy csavarozzák össze a csontokat, de az is csak pár centi. Ráadásul teljesen átlagos a magasságod és ti vagytok többségben, mivel sokkal kevesebb 180 feletti férfi rohangál Magyarországon, hogy a 190 felettiekről már ne is beszéljünk.
2011. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!