Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem vagy csak szimpla testi vonzalom esetleg fellangolas?

Figyelt kérdés

Aval kezdenem ,hogy 18 eves lany vagyok, es eddig nem hittem a szerelembe.Ugy gondoltam ,hogy ez csak szimpla testi vonzalom ami idovel mullando. Mostanra ez elegge csak megkerdojelezett kijelentes mivel ez az elv kezdi bebizonyitani magat szamomra.

5 eve kezdtem megismerni egy fiut akit az elso pillanattol kezdve nagyon kedveltem. Nem mertem bevallani akkoriban magamnak az erzeseim ugyanis meg nagyon fiatal is voltam es azert amit az iment irtam. Folyamatosan erzem koztunk a bizsergest, hevesen ver a szivem, kipirosodom,ossze-vissza beszelek a jelenleteben es meg sorolhatnam. O nem tudom hogy erez-e irantam valamit csak azt tudom hogy ha ramnez mindig megpillantom rajta a relytett mosolyt, mindig boldog a kozelemben, viszont nagyon felenk mert latom hogy zavarba jon s nagyon ideges(tapos, matat valamit, soha nem olyan nyugott). Gondolom azert nem jottunk meg ossze meg ha erezne is irantam valamit mert csak ritkan talalkozunk(unnepnapok, iskolai szunidok, es meg egy par alkalom)

A kerdesem ,hogy ez a helyzet koztunk szerelem lenne-e vagy csak szimpla vonzalom??


2011. dec. 2. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak vonzalom.

Majd ha már együtt lesztek egy ideje, pár hónap, fél év, és még mindig ugyanezt érzed + szeretetet is, akkor lehet rá mondani, hogy szerelem.

2011. dec. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már kezdődő szerelem. Ahogy te sem vagy biztos benne, hogy nem utasítana el, ő is attól fél. Ráadásul a fiuk félénkebbek, mert ők rosszabbul élik meg a visszautasítást. Ilyen esetben neked kell egy kis bátorítást adni. Elég egy kimondottan neki szóló mosoly, egy érintés, ha kérdezel tőle valmit, stb. Veszíteni meg nem veszítesz semmit.
2011. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez még csak szimpla vonzalom,nem alakult még ki szerelem,az majd akkor fog ha együtt lesztek eltelik pár hónap jobban megismeritek egymást,kedvelitek egymást az tény,de szerelemről még nem lehet beszélni.
2011. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!