Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenek a mai lányok mindegyike?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek a mai lányok mindegyike?

Figyelt kérdés

Már volt ez a video itt, de nagyon tanulságos.


http://www.youtube.com/watch?v=zUn9OSi6alM


2011. nov. 20. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaj de lekezelő stílusuk van! Ha minden lány ilyen akkor én nem tudom mi vagyok.
2011. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát de nem is egy férfiállat...

én a lúzert sem mondanám rá, de nem tudom mit vártok...ha te nem mersz odamenni miért várod el hogy más merjen hozzád odamenni? ha meg ugye nem is elegyedtek beszédbe, sosem lesz senkid.

2011. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

leírom jó nagybetűkkel kérdező, h te is lásd.


I

G

E

N

2011. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tessék, érdemes figyelni a válaszokat. nem reprezentatív, de mindenképpen tanulságos ehhez a kérdéshez.

2011. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kívül csinos vonzó, belül mint egy vasúti klozet.
2011. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég undorító. Nem, nem minden lány ilyen. Én amúgy csak arra figyeltem fel hogy az egyik csaj mennyire undorítóan pupos volt. xD
2011. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hányadék ribancok egytől egyig (a videoban)
2011. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miert csak a hulye libakat kerdeztek meg? En mar kezdemenyeztem parszor pasinal. Szoval tudom, hogy nagy batorsag kell ahhoz, hogy odamenjen az ember. Es egyaltalan nem luzer, hanem aranyos.
2011. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Miért lennének r*bancok? Én egyetértek velük.

Milyen "férfi" az, akinek még ahoz sincs bátorsága, hogy odamenjen egy lányhoz? Az ilyenek tényleg luzerek, gondolom az ilyenek irogatják ki naponta 100szor hogy miért r*banc az összes lány?

2011. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha jóképű vagy, és úgy mész oda egy lányhoz, akkor a csajnak az imponál, ergo sikered lesz - növekszik az önbizalmad.

Ha viszont csúnyácska vagy és úgy teszed ezt meg, jobb esetben le leszel pattintva, rosszabbikban elküldenek a büdös fenébe - csökken az önbizalmad, nem mész többet oda semmilyen csajhoz.

Megnézném, hogy milyen reakciót produkálnának a videóban szereplő hölgyek az utóbbi esetben. Az oké, hogy oda kell menni, de ha eleve veszett ügynek látszik, akkor mi a fenének?

2011. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!