Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi tájékot borotválni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi tájékot borotválni úgy hogy a hasam és a mellem szőrös mennyire összeillő? Fiú vagyok

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem az összeillőség a lényeg, de én spec utálom a nagyon szőrös pasikat....De ha nem akarod leborotválni az is érthető... de ollóval le lehet elég rövidre nyírni és az is lehet még jóóóó.. de te sem szereted gondolom a szőrös muffokat.
2009. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
hátsztem borotváld mindenhol
2009. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
az én párom a kevemért a nemi szervén kívül a hasát is le szokta borotválni,hogy egy csík maradjon csak...valamiért ez nekem bejön :) de amugy neki is szőrös a többi testtája, még a hónalját szokta leborotválni és annyi...úgyhogy miért ne illene össze? nekem legalábbis bejön :)
2009. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Én speciel nem szeretem, ha a barátomnak tök csupasz odalent (az olyan mint egy óvodásé, semmi férfiasat nem látok benne), mondjuk azt se, ha burjánzó erdő fogad. Szerintem vágd ollóval rövidre, esetleg a szélén borotváld egy kicsit.
2009. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igy van de nekem se szőrös nagyon mert rövidre van vágva, csak gondoltam megpróbálnám milyen lenne leborotválni, csak hát így hogy a hasam is szőrös nem tudom hogy nézne ki.
2009. máj. 10. 15:31
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem elég hülyén nézne ki, bocs ha durva lennék
2009. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Irigyellek, mert nekem éppen az a problémám, hogy nem vagyok eléggé szőrös. Köldökig elmegy, de a mellkasi szőrzetem már éppen, hogy csak, és rendes szakállat sem tudok növeszteni, mert olyan csenevész, és mivel már régen elmúltam 18, annak dúsulására semmi esély.

Visszatérve a kérdésre: Csenevész hasi szőrzetem ellenére, nagyon furcsán néztem ki majdnem csupaszon. Kis időráfordítással, ollóval olyan rövídre vágtam, hogy passzoljon a hasi szőrzetemhez. Egy idő elteltével olyan érzésed lesz, mintha sosem lett volna ott az a pici erdő. Fogalmam sincs, hogy egyébként ez mennyire általános, de nekem így megfelel. Ugyanez a dolog a zacskókkal is. Fésű és olló segítségével rövidre lehet vágni.

2009. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem is szőrös a hasam-mellkasom.

Kicsit nagy munka, de borotvával szedem lent is, a hasam is és a mellkasom is + hónalj. Az arcom gyakrabban. Szerintem nem gáz, ha leszeded mindenhol, akkor biztos nem lesz gondod az összeillőséggel. Én pl így érzem jól magam, és barátnőmet sem zavarja.

2009. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15:48 vagyok - Én azért maradnék a saját gyakorlatomnál.
2009. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én azt szeretem ha alul szörös felül pedig nem de inkább ha már elkezd nőniakkor ne szurjon hál istenek az én pasimpont olyna mint amit valaki irt elöttem h kevés a szöre sztem az pont jó de ,hogy mennyire összeillő hátén szeretem h ottvan az a csik ott egybe felfelé de probáld ki ugyis visszanő max egy hónap :D
2009. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!