Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek akkor miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnétek akkor miként születnétek újjá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha lehetne újjászületni, vagy egy új életet kezdeni, akkor ezek közül mit választanátok?

Pl: te legyél a világ legnagyobb dumása és mindenkire bármit rá tudj dumálni, pl részvényeket, házakat, banki hitelt akármit(na és persze ezzel minden nőt is magadba bolondítsál)

Vagy új testben születnél újjá, tökéletes női idomok vagy szuper izmos férfias test.

Vagy nagyon szép és szexis arcot kérnél magadnak, hogy minden lány vagy fiú odáig legyen érted.

Vagy nagy brét, hogy minden nőt 5 perc alatt tökéletesen a csúcsra vigyél. Lányoknál ezen nem gondolkoztam(esetleg olyan hüvelyi izomzatot, hogy a pasikat az őrületbe kergessétek ha beteszi nektek8pozitív értelemben)

Vagy két életet kérnél magadnak, esetleg olyat hogy 200 évig éljél és 180 éves korodig nézz ki úgy mint egy huszonéves.

Vagy úgy szeretnél újjá születni, hogy egy multimilliomos családban, hogy soha ne kelljen dolgozni.

Vagy egy királyi családban szülessél újjá.

Esetleg úgy szüless újra meg, hogy te légy a világ legokosabb embere és Nobel-díjat halmozz egymásra, persze anyagilag is jól járnál vele.

Vagy várom a további variációkat.

Csak egyet lehet választani! Nagyon indokolt esetben 2-t!

Hajrá!


2011. nov. 15. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül egyik se igaz rám úgyhogy csak azzal sokkal előrébb lennék ha milliárdos lennék. Bár ettől még nem találok olyan lányt aki szeret.


Vagy választanám azt hogy vonzó legyek a lányok számára és így megtalálhatnám életem párját.

De így a többi tulajdonságommal mi lenne?

Pl vonzó lennék de nem lennék se izmos, se okos, nem lennék nagydumás stb.


Azzal lennék a legelégedettebb milliárdos lennék és ha lenne egy barátnőm aki minden szempontból megfelel és ő is szeret, hűséges életem végéig. Egyetlen egy nő kellene csak ha velem marad ameddig élek.


Onnantól kezdve nem érdekelne hogy más nőknek bejövök e, az se hogy nem vagyok izmos, az se hogy nem vagyok okos és tanult.

2011. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!