Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek akkor miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnétek akkor miként születnétek újjá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha lehetne újjászületni, vagy egy új életet kezdeni, akkor ezek közül mit választanátok?

Pl: te legyél a világ legnagyobb dumása és mindenkire bármit rá tudj dumálni, pl részvényeket, házakat, banki hitelt akármit(na és persze ezzel minden nőt is magadba bolondítsál)

Vagy új testben születnél újjá, tökéletes női idomok vagy szuper izmos férfias test.

Vagy nagyon szép és szexis arcot kérnél magadnak, hogy minden lány vagy fiú odáig legyen érted.

Vagy nagy brét, hogy minden nőt 5 perc alatt tökéletesen a csúcsra vigyél. Lányoknál ezen nem gondolkoztam(esetleg olyan hüvelyi izomzatot, hogy a pasikat az őrületbe kergessétek ha beteszi nektek8pozitív értelemben)

Vagy két életet kérnél magadnak, esetleg olyat hogy 200 évig éljél és 180 éves korodig nézz ki úgy mint egy huszonéves.

Vagy úgy szeretnél újjá születni, hogy egy multimilliomos családban, hogy soha ne kelljen dolgozni.

Vagy egy királyi családban szülessél újjá.

Esetleg úgy szüless újra meg, hogy te légy a világ legokosabb embere és Nobel-díjat halmozz egymásra, persze anyagilag is jól járnál vele.

Vagy várom a további variációkat.

Csak egyet lehet választani! Nagyon indokolt esetben 2-t!

Hajrá!


2011. nov. 15. 14:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Persze még ezt fokozhatnám, hogy pl holtodiglan tartó szerelmet a pároddal stb.
2011. nov. 15. 14:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg pl röntgenszemüveget. Várom még a lehetőségeket és a válaszokat is.
2011. nov. 15. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tehetném, akkor nem születnék újjá.
2011. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi erre az okod?
2011. nov. 15. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Én macska szeretnék lenni saját magamnál.

Mindig irigykedtem rájuk

2011. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én se szívesen születnék újra
2011. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék szép, jó alakú, kedves, okos és GAZDAG lenni. De a szüleim ugyanazok legyenek, mint most. :) Dejóislenne...
2011. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hosszú szöveget nem volt kedvem végig olvasni.:D De ugyan ezzel a külsővel 1 drogbáró,politukus,vagy 1 világsztár fiánal..:P
2011. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:41-es vagyok. Bocs, de én sem olvastam végig a hosszút :D
2011. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cigány. Az mindent megtehet, és még jóképű is......
2011. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!