Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolom azt, hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolom azt, hogy en soha senkinel nem leszek kepes jarni? Soha senki nem fog szeretni, senkinek nem jovok be.

Figyelt kérdés

21evesen meg nem volt csajom, es ha esetleg lesz is, nem tudom elkepzelni ahogy jarunk, filmezunk egyutt, setalunk az utcan...illetve elkepzelni el tudom, de felek tole vagy valami ilyesmi.

Igazabol nem aggodok amugy h nincs, tokeletesen jol erzem magam, dolgozgatok, hobbim uzom, haverokkal vagyok, meg ilyesmi.


2011. nov. 11. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy újabb siránkozó kis nyomi! Üdv a klubban! Ilyen hozzáállással nem lesz nőd, hacsak meg nem sajnálnak! Rád mondják h puhapöc$! Legyél már végre férfi, és hagyd ezeket a negatív hullámokat!!!
2011. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ezt hívják a PUA szakértők KONFORTZÓNÁNAK!!

Túlságosan is nagy kényelembe érzed magad, a sült galambot várod, ha nem szenvedsz meg a sikerért, sose lesz bnőd! A boldogságot nem adják ingyen, nagy az ára!

F18

2011. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én ugyanez vagyok nőben :DD egyszer gimi 10.-ben volt egy barátom 3 hónapig. (ebből 1 hónapig nem is találkoztunk mert nem voltam az országban xD) de igazából vele alig volt külön programunk mert ugye egy suliba jártunk, egy évfolyamba,így is sülve főve együtt voltunk.

azóta egyedül vagyok. illetve mindig vannak körülöttem pasik, de egyiket sem tudnám elképzelni magam mellé.

amúgy egyáltalán nem unatkozok, tehát én nem az a fajta csak vagyok akinek muszáj hogy szeresse valaki és kitöltse az idejét. sőt, el sem tudom képzelni hogy tudna beilleszkedni egy férfi az életembe :D 2 egyetemet csinálok,sokat tanulok, mellette néha dolgozok, sok a csajos buli :D ha esetleg nem tudok magammal mit kezdeni elmegyek edzeni.

de egyszer majd úgyis jönni fog valaki akinek majd hagyom hogy felborítson mindent az életemben és akiért meg fogja érni lelassítanom és rá figyelnem. de amíg nem találok rá a megfelelő emberre addig én nem terhelem magam olyan kapcsolatokkal amikről már az elején tudom hogy úgy sem működnének úgy ahogy kéne :)


21L

2011. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#10: elozo eleted milyen volt? mit uztel?


#11: koszi, de nem tudom hogyan kezdjem. mindenki igy szerett meg hogy egy aranyos, kedves, jofej pasi vagyok...


#13: regen egyszer kozepsuliba volt egy lany, aki tetszett. 4 evig nyomultam, de le sem szart. smseztunk, telefonalgattunk, de elobe azt sem tudta ki vagyok. lehet hogy ez zarta be a kaput.

blikk tegnap josolta, hogy nyissam ki a szemem mert mostanaban johet a nagy szerelem...:D

2011. nov. 11. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!