Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolom azt, hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolom azt, hogy en soha senkinel nem leszek kepes jarni? Soha senki nem fog szeretni, senkinek nem jovok be.

Figyelt kérdés

21evesen meg nem volt csajom, es ha esetleg lesz is, nem tudom elkepzelni ahogy jarunk, filmezunk egyutt, setalunk az utcan...illetve elkepzelni el tudom, de felek tole vagy valami ilyesmi.

Igazabol nem aggodok amugy h nincs, tokeletesen jol erzem magam, dolgozgatok, hobbim uzom, haverokkal vagyok, meg ilyesmi.


2011. nov. 11. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan aki szeret téged, csak lehet, hogy nem veszed észre.

Ne ragaszkodj görcsösen ahhoz, hogy szerelmes legyél, mert akkor nagyon sebezhető leszel.


Inkább találj örömet az életben, ahelyett, hogy azon keseregsz, hogy mit nem kaptál meg tőle.

2011. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

fent az utolso mondatom olvasd el ujra legyszives. :)

nem gorcsolok, nem sirok mit nem kaptam eddig. csak az kerdes miert gondolom ezt.

2011. nov. 11. 08:42
 3/14 Antimod ***** válasza:

Nyugi! Akkoriban én is hasonló cipőben jártam, most pedig az esküvőmre készülök.

Amúgy én azt sem tudtam elképzelni magamról egy 15 évvel ezelőtt, hogy nagykorú leszek, vagy vezetni fogok. Pedig ez is megtörtént.

Lelkileg érettebb leszel, és úgy történnek meg ezek a dolgok, hogy észre sem veszed, hogy megváltoztál.

2011. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azert, mert nincs onbizalmad.

Ismeros, de hal istennek en hamarabb kapcsoltam, ne vesztegesd az idodet.

2011. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem önbizalomhiány ez sztem... Egyszerűen későn érő típus vagy, de ne aggódj, ez nem baj :)

Ne görcsölj ezen (de írtad is, hogy jól érzed magad, ezért gondolom ez már teljesül). Teljesen normális vagy, érezd jól magad. Majd úgyis jön egy lány, akivel el tudod képzelni az együtt járást.

Mellesleg megkímáled magad a rengeteg hisztitől, ami sajnos a korodbeli lányok egyik sajátossága...


26/N

2011. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

en meg nem tudom hogy onbizalom hiany-e. lehet h az, de maximum csak lanyok teren nincs onbizalmam. Ugy erzem senkinek sem vagyok eleg jo. Amugy nem vagyok egy ronda gyerek allitolag tetszem is csajoknak, de megis igy erzem.


amugy nem vagyok beszedes, igazabol ha egy tarsasagban vagyok, nem pofazok foloslegesen, csak akkor beszelek ha kerdeznek, de siman elbeszelgetek kettesben egy lannyal pl.

2011. nov. 11. 09:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így, akkor nincs semmi probléma. Majd jön egy lány, akibe beleszeretsz és azzal már elfogod tudni képzelni, hogy jártok. Ne görcsölj rajta (bár írtad, hogy nem teszed) eljön majd nálad is ennek az ideje, nem baj, ha nem mindenki úgy működik
2011. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatom: Nem baj, nem mindenki működik ugyanúgy.
2011. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Antimod ***** válasza:

"Ugy erzem senkinek sem vagyok eleg jo."

Erről van szó. Ráadásul azt már érzed, hogy nincs alapja.

Tessék legalább társkeresőre felmenni, chatelni, randizni. Én is így kezdtem, csak jóval később.

2011. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

most jólérzed magad,...persze....mert nemtudod miylen az valakit szívből igazán szeretni. (szerelemre gondolok)


Én is ígyvoltam sokáig...aztán jött egy lány, ésmindne megváltozott...:$

Most nemhiszed el, de ha majd megtapasztalod leesik miról beszélek.

Énis azthittem ,minek nekem szerelem, meg nő...k*rvajol emgvagyok ígyis.

A szerelem sokmindnere képes, én sem hasonlítok már a régi önmagamra, és sosem tudtam elképzelni azt, hogy ennyire vágyok valakira, valakinek a közelségére, hogy átöleljem, hogy érezzem, hogy szeret. :'(


20/F

2011. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!