Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ők járnak? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ők járnak? Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Elsőben (általánosban ) megismertem ehgy lányt akkor bele is szerettem. Be is vallottam neki, de én nem tetszettem neki. Ez ment 7.-ig. Vidékiek vagyunk, nincs sok vele egykorú fiú sem, nem tetszett neki senki és nem is volt barátja.Akkor ugye 13 évesen voltunk. Aztán jött a gyötrelem. A szomszédukba költözött ehx srác aki az osztálytársunk is.lett.

Na ők ketten nagyon megkedvelték egymást.

Most nem toom hogy csak szomszédi viszonyban vannak vagy járnak!!!

Együtt jönnek suliba de szerintem csak azért mert egymás melett laknak.Honnan tudhatnám meg hogy mi van köztük?? Nem kérdezzhetem meg.Nekem gyanús mert szünetekben is együtt vannak. :S Nagyon rosszul érzem magam aludni sem bírok.Rühellem azta srácot!!!


14/F


2011. nov. 10. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Verd meg :D
2011. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Srácot üsd le egy szeneslapáttal,és tied a csaj.
2011. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyurcsány "öszödiböszme" fletó után szabadon:

Ezt elkúrtad. Nem kicsit, nagyon.

2011. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj haver, néha fáj az élet. Kell, hogy érezd, hogy élsz.


Ne foglalkozz velük. A lány nem akar tőled semmit. Rossz érzés lehet arra gyanakodni, hogy mi lehet most velük. No, de segít ez rajtad? Hát, nem igazán.


Lépj túl rajta! Keress más lányokat és éld az életed! Egyszer újra szerelmes leszel és akkor mosolyogni fogsz ezen a történeten. Addig is kitartás!


31F (bocs a lehaverozásért!)

2011. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!