Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany eves korodban lettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves korodban lettel eloszor szerelmes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 18:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14 és nagyon megbántam hogy annyira "büszke" voltam,hogy nem jártam vele%
2009. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14 L vagyok...

Eddig azt hiszem egyszer sem.

8 éves koromban "jártam" egy fiúval. De csak barátnak tartottam, ugyanúgy mint a többieket, semmi különöset nem éreztem iránta, de nem is csináltunk semmit az együtt fogócskázáson kívül.

És körülbelül 1, 5 éve vannak fellángolásaim. Megőrülök egy fiúért, ölni tudnék érte, folyamatosan rá gondolok, összeugrik a gyomrom ha meglátom stb. szóval olyan szerelmes-jelek. De nem merem soha elmondani a srácnak, úgyhogy csak rajongás marad, és 1-2 hónap után szépen elmúlik. Szerintem ez egy kicsit rövid ahhoz, hogy szerelem legyen, csak nagyon erős fellángolás... De amilyen rosszak voltak ezek (Mind reménytelen "szerelem" volt) inkább nem is akarok IGAZÁBÓL szerelmes lenni... :S

2009. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12
2009. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!