Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknál meddig tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknál meddig tart az a korszak, hogy olyan kis nyápic, búzis, kölykökért rajonganak?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: Justin b., sp, Nathan valaki, stb.
2011. nov. 9. 17:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
SP is dolgozik a sikerért, egyetemre jár, tesz azért, hogy a jövője minél jobb legyen. Justin már kb mindent elért amit lehetett. a semmiből emelkedett a világsztárok közé. rohadtul nincs kedvem vitába keveredni, mert nem állok le ezért. :D 13 éves vagyok, igen, de nem.. Justin nem szar le. :D twitteren követ és ez nekem bőven elég. és a már sablondumává vállt "i love my fans" szövege is nekem sokat jelent. az meg hogy kinövöm, kinőjük... nekem már az életem részévé vállt, elég nehéz lenne. megtanított arra is, hogy az életben bármi lehetséges, és ha teszünk az álmainkért, akkor azok igenis valóra fognak válni. nabumm
2011. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De most komolyan elhiszed, hogy ő ír a twitteren?
2011. nov. 16. 18:30
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen jó, hogy elhiszi. Kis buta még.
2011. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Általában 1-2 évig tart, amíg elő nem kerül a következő futtatott majom, aztán őt lesz kötelező szeretni. Aztán amikor nagyobbak lesznek, akkor meg filmsztárokért rajonganak.


A lányok nagy része úgyis sekélyes, a Barbie magazin -> Bravo -> Cosmopolitan pályát járja be, de ha zavar téged akkor sem kell kiakadni, csak meg kell keresni azt a szűk kisebbséget akit nem érdekel. Tűt a szénakazalban :)


Justin Biebert és rajongóit főállásban utálni meg pont olyan szánalmas dolog mint főállásban rajongani érte.

2011. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

javítás -->


"Justin Biebert és rajongóit elvakultan utálni meg pont olyan korlátolt dolog mint elvakultan rajongani érte."


Lényeg a lényeg, a bulvár világ kikapcsolható.

2011. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak addig, míg ezeknek a fiúknak a nyápic bu*zis korszakuk :)
2011. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 /Anita_'94/ ***** válasza:

Én 13 évesen Szaszáért voltam oda a Zorallból :D

De Ő ugye nem b uzis?

2011. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, ő köcs*g.
2011. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
bármit elérhetsz ha tanulsz,egyetemre jársz?Pl.?Közmunkát 47000-ért?Na majd felnősz és felébredsz az álomvilágból.Az pl.,hogy SP egyetemre jár,semmit nem jelent.Nem azzal éri el a sikereit,azzal csak egy átlagos paprikajancsi lehetne.Ő énekel,és nagyon jól énekel+kíváló szakmai stáb van mögötte,akik kíválóan tudnak neki marketinget csinálni.
2012. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
SP valóban kiváló abban hogyan kell szarból várat építeni. Aranyom nem tudom voltál-e már koncerten de szerencsétlen gyereknek semmi hangja nincs. Én elismerem tud valamit hogy ennyien szeretik de énekelni tényleg nem tud. A saját számait rá írják úgy ahogy előadja, de ha nem playbeckel hagy némi kívánnivalót maga után. Más számát meg esélytelen hogy normálisan elénekelje. Belőle sztárt csináltak de szerencsére már lemenőben van már nem hallani annyit róla...
2012. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!