Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utóbbi időben kezdem azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utóbbi időben kezdem azon kapni magam h lányok seggét is megbámulom. Lehet h ez csk 1 korszak az élatemben. Honnan tusom meg h melyik nem iránt vozódom?

Figyelt kérdés
lehet hogy biszex vagyok?hogy tudom meg biztosra? segítséget légyszi!!
2010. márc. 18. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedböl itélve lány vagy.

Am érzed.

2010. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak összeméred magad velük?
2010. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem a lányok többsége megnézi a konkurenciát. Attól még, hogy kíváncsi vagy, nem vagy biszex.
2010. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha bele is markolnál vagy ki is nyalnád akkor vagy biszex.

Jön a nyár, a sok kis szoknya... majd akkor kiderül a dolog :D

2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez édes :D

Ettől még nem leszel még csak biszex sem :) Csak egyszerűen megnézed, és ennyi. Egy szép hajat is megnézel gondolom, és eltűnődsz, hogy te is szeretnél hasonlót, vagy csak szimplán tetszik, stb.. Nah, hát ez is olyasmi..

2010. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam bámulni a csajokat, de nem vagyok biszex:D És igen, a seggüket is megnézem. De tényleg azért, amit már egy előző válaszoló is írt, azon gondolkozom, hogy az enyém jobb-e:)

17/L

2010. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig megnézem... Pont úgy mint egy jó férfiét..Ebbe szerintem semmi furcsa nincs:P
2010. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig megbámulom a nőket, pedig nő vagyok, de semmi szexuális érzés nem társul hozzá, hanem ha látok egy nagyon jó nőt, akkor inkább "fogásokat" lesek el, hogy milyen smink- vagy ruha-kombinációtól néz ki olyan jól, hogy azt én is felhasználhassam.
2010. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!