Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztáskor ez a szempont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztáskor ez a szempont mérvadó uraim?

Figyelt kérdés

Ha adott egy 30 éves férfi.


Bele tud szeretni egy egyetemista lányba, aki még nem önálló, hanem tanul? Vagy inkább nem is próbálja meg vele, választ olyan nőt, aki már dolgozik, mert vele könnyebb?


Mérvadó szempont ez a körülmény a szerelemben?


2011. nov. 6. 15:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ilyen esetben egyáltalán nem probléma?
2011. nov. 6. 16:04
 12/23 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok...

Elsősorban emberen múlik a dolog...

HA egy szimpla csajjal jövök össze aki iskolás akkor az általában a lustálkodáson kívül semmihez sem ért...

De ha véletlenül megismerkednék veled és beléd szeretnék akkor tökmindegy... Mondjuk 23évesen nem vagy még elveszve mert már nem egy kis tini vagy elméletileg :)

Neked szerintem egyszerübb lenne a saját korosztályodból válogatnod,de a 30éves is belefér...

2011. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem. Megismerkednék vele, és ha (ez hülyén hangzik, de) megfelel a jövőképe, és egyezik az enyémmel... akkor had szóljón.
2011. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az a mérvadó, hogy hány zsíroskenyeret tud készíteni 30 másodperc alatt.
2011. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nekem a szerelem nem arról szól,hogy kinek milyen az anyagi helyzete(v. hol tart az életben),lehet,mire 30 leszek már azt fogom nézni,bár erre kevés az esély.

"de ez az egy bakija van"-ezzel tehát egyáltalán nem értek egyet.

Nálam egy évvel fiatalabb a barátnőm,mindketten egyetemre járunk,most jól jönne,ha nekem már lenne pár év előnyöm,mert így babát is előbb vállalhatnánk.Ez nem miattam,inkább barátnőm miatt lenne fontos,hogy azért lehetőleg 30!! éves kora előtt szüljön.

Szóval,ha valakinek mégis számítana ez a dolog,az lehet ugyanúgy pozitív is,mint negatív.(bár így sincs semmi köze a szerelemhez a dolognak,szerintem)

2011. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, ha az ember szerelmes, semmi nem érdekli. Tévedek?


Engem nem érdekel a végzettség, a pénz, a külső stb.


A lelke a lényeg és az, hogy boldog legyek vele. Legyen vele jövő képem.

2011. nov. 6. 16:37
 17/23 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van,de szerelem elött az emberek ismerkedni szoktak és nem egyből beleszeretni mert a hirtelen jött tűzet hamar leöntik vízzel... :)

Szóval hiába lehetnél életem nője ha Én azzal kizárlak az ismerkedésnél hogy egyetemista vagy,meg talán az hogy 23vagy,jó most sok év nincsen köztünk de én mondjuk jobban szeretnék egy velem egykorú nőt akit nem kell sem eltartani,és az sem árt ha meglátom benne gyermekeim anyját(tudjon főzni,dajkálni stb).

2011. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szerintem inkább előny mint hátrány. ha egy átlagos kinézetű 30 körüli pali szép-értelmes-normális lányt akar akkor a huszonéves főiskolás lányok között kell körülnézni.
2011. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves 17:17-es!


Ez szép és jó, csakhogy egy 26 éves nő, ha nincs vele gond legjobb esetben már házas. Ha nem, selejt, ezt szokták mondani. De ha nem is házas, töb éves komoly kapcsolata van. Kevés esélyed van találni olyat, aki megfelel és szabad is.

2011. nov. 6. 18:09
 20/23 anonim ***** válasza:
Aki tanul annak nem hinnén, hogy lenne annyi szabadideje mind egy dolgozónak esetleg még a szülök is beleszolhatnak
2011. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!