Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztáskor ez a szempont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztáskor ez a szempont mérvadó uraim?

Figyelt kérdés

Ha adott egy 30 éves férfi.


Bele tud szeretni egy egyetemista lányba, aki még nem önálló, hanem tanul? Vagy inkább nem is próbálja meg vele, választ olyan nőt, aki már dolgozik, mert vele könnyebb?


Mérvadó szempont ez a körülmény a szerelemben?


2011. nov. 6. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mérvadó. Én nem próbálnám meg, de neked/nektek sok sikert ;)
2011. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Miért nem próbálnád meg, elmeséled nekem?


Ha tetszik az a lány, aranyos, kedves, őszinte és minden benne van, ami kell neked, de ez az egy bakija van, akkor sem?

2011. nov. 6. 15:42
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez a 30 éves férfitől is függ, hogy mit szeretne még az életben?

Lehetséges, hogy még nem nőtt fel, bulizni akar stb. akkor valószínűleg nincs akadály a lánnyal.

Viszont ha pár éven belül szeretne családot stb. akkor hátrány, hogy a csaj még tanul,hogy nem önálló.

2011. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én személy szerint 30éves koromra már családot szeretnék és gyereket, na már most egy egyetemista lány kétlem... Ezért nem kezdenék vele én...
2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hohóóó... ez érdekes. Mert a lány tegyük fel levelezős, mellette munkát keres. Egyáltalán nem bulizós és komoly kapcsolatot keres, mert családra vágyik. És még munka mellett a férfi is tanul, nincs konkrét jövőképe még.
2011. nov. 6. 15:47
 6/23 A kérdező kommentje:

Na ez a nagy tévedés. Miért nem adnál időt a lánynak , hogy megismerd?


Ettől félek én is.


Nem vagyok az átlagos, bulizni vágyós 20 éves lányka.


23 éves vagyok. 2-3 éven belül szeretnék családot én is, mert az a legfontosabb az életemben. Mellette is tudom folytatni a tanulást, nem kell dolgokról lemondani.


Elszomorít, hogy így gondolkodtok... :(

2011. nov. 6. 15:49
 7/23 anonim ***** válasza:
Így már más! Ezeket tudva belevágnék!!! :D Sok sikert
2011. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem valami jó az arány: 2 kommentelő - 2 nem :(


Miért nem lehet egy esélyt adni a másiknak? MIért gondolják azt a férfiak, hogy aki 20-24 éves, az ugyanolyan, mint a legtöbb lány a korosztályából. És ha én az a típus vagyok, aki egész ideáig a komoly kapcsolatra kereste párját. Olyas valakit, akivel komolyan lehet tervezni?

2011. nov. 6. 15:52
 9/23 A kérdező kommentje:
És eljutnál addig, hogy ezt megtudd róla? Vagy alapvetően úgy vélekednél: oh 23 éves, fruska, nem érdekel.
2011. nov. 6. 15:52
 10/23 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kell ismernem ahhoz, hogy eldönthessem, hogy nekem való-e vagy sem.

Amiket írtál ennek tudatában komoly kapcsolatot szeretnék tőled ha én lennék az a 30 éves férfi.

2011. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!