Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon közel áll hozzám. Hamarosan elmegy bizonytalan időre Németországba. Szeretnék neki valami ajándékot venni amiről eszébejutok neki. Elsősorban lányok írjanak. köszi.

15/f


2011. nov. 5. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
lóf@szt a szájába
2011. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
valamelyik filmbe láttam, hogy a kentaur farkát levágta az ürge, és a csajának nyakláncot csinált a 40 centis f@szból
2011. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyaklánc,karkötő,gyűrű vagy egy kis ékszeres doboz :D
2011. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami kis apróság lenne jó. Nyaklánc, karkötő, fülbevaló, esetleg valami kisebb dísztárgy. Én pl. a hógömböket szeretem nagyon, de akár egy könyvet is vehetnél neki, ha szeret olvasni. Esetleg egy CD-t vmelyik kedvenc énekesétől/énekesnőjétől/bandájától. Vagy csak írni neki egyet a kedvenc számaival. Vagy készíteni neki valamit, rengeteg könyv és weboldal foglalkozik ilyesmivel, és ez tényleg szívből jön, és ha meglátja, akk rád fog gondolni. A lehetőségek szinte korlátlanok. 16/L
2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ucsiha Madara ***** válasza:
Útlevelet.
2011. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sok férfi nőnek hiszi magát...
2011. nov. 5. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!