Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a volt barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a volt barátnőmnek?

Figyelt kérdés
17 vagyok, ő egy kicsit fiatalabb. Már lassan egy hónapja nem vagyunk együtt. Nemsokára névnapja lesz. Mit adhatnék neki, ami nem lenne semmiféle célzás, utalás, de valahol mégis kedves emlék maradhatna számára. Én még mindig nagyon szeretem, és békésen váltunk el egymástól. Azért lenne fontos, mert lehet, hogy majd elköltözik, és soha többé nem látjuk egymást(ország másik felébe). Milyen maradandó apróságot adhatnék neki (egyáltalán adjak-e)?
2011. szept. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Emlék akarsz maradni?

Milyen emlék?

Mire emlkézzen veled kapcsolatban?

2011. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Trippert mert azt soha sem felejti el.
2011. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
A választ te magad írtad le. Adj neki még egyszer oszt kész.
2011. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dottorre ***** válasza:
Exeknek nem adunk ajándékot... minek... Köszöntsd fel, az emléked úgy is megmarad benne, hidd el.
2011. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kiskutyát :)
2011. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!