Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért mondja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért mondja ezt el nekem, mert fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Jó ideje már ismerkedek, barátkozok egy férfival. Egy helyen tanulunk levelőzöskként munka mellett.


Már a kezdek óta sokat beszélünk telefonon, gyakran keres, néha én is őt. Úgy érzem a pillantásaiból, a tetteiből, hogy kölcsönösek az érzéseim, de féelk, hogy mégsem.


Azt veszem észre, hogy egyre jobban bevon a magánéletébe, már úgy értem, felhív , elmeséli a munkahelyén milyen gondjai vannak, vagy hogy épp beteg, stb... és nekem jól esik, hogy bízik bennem, úgy érzem számít neki , hogy számíthat rám.


Szeretném, ha ebből valami komolyabb is kialakulna, a kölcsönös szimpátia megvan az biztos.


Azt viszont nem tudom, hogy nőként néz-e rám, vagy barátként. Azt tudom, hogy más férfira féltékenyen reagál és ezt nem is titkolja el.


Szerintetek, ha egyre jobban elmeséli a kis dolgait nekem, az okot ad azt feltételezni, hogy fontos vagyok neki , ezért osztja meg velem?


Mi a véleményetek erről? Kérlek, csak értelmes válaszokat írjatok, nem kell trágár hülyeség. Köszi!


2011. nov. 5. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem bejössz neki, csak még nem akar nyomulni 20
2011. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először meg akar ismerni, de ha már képes megnyílni neked, akkor tuti, hogy nem csak barátként tekint rád. Amúgy sem hiszek a férfi-nő barátságban, egy ilyen szituban a férfi (persze lehet kivétel, de én még nem találkoztam ilyennel) mindig többet szeretne mint barátság.

Neki lehet több idő kell, míg mer próbálkozni, szóval csak légy türelmes ha tényleg tetszik, és ha arra kerül a sor, nyugodtan szóba is lehet hozni a témát, hogy melyikőtök hogyan látja ezt az egész szitut. :)


27/n

2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:

"Azt viszont nem tudom, hogy nőként néz-e rám, vagy barátként."

Az előtte elmondottak alapján egyértelműen több vagy neki, mint barát.


"Azt tudom, hogy más férfira féltékenyen reagál és ezt nem is titkolja el."

Kell még megerősítés???


"Szerintetek, ha egyre jobban elmeséli a kis dolgait nekem, az okot ad azt feltételezni, hogy fontos vagyok neki, ezért osztja meg velem?"

Igen, okot ad.

Hidd már el, hogy jelentesz neki valamit, és ne félj egy kapcsolattól, amiben megtalálhatod a boldogságodat!


Próbáld meg éreztetni vele, hogy ő is fontos számodra, és HAGYD hogy kialakuljon valami...


Sok szerencsét, drukkolok neked! :-D


Pedro

2011. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, jól esik, amiket írtok. Bevallom őszintén az előző párom minden önbecsülésemet és hitemet, hogy valaha normális férfira találok porba tiporta. Így nagyon pesszimista vagyok.


Azt gondoljátok ennyi idő után azért nem lépett még (pár hónapja), mert próbál megismerni előtte?

Azt határozottan érzem, hogy egyre közvetlenebb velem. Én engedem a dolgok alakulását, csak alakuljanak már. Én nagyon szeretném.

2011. nov. 5. 11:52
 5/9 A kérdező kommentje:

'"Azt tudom, hogy más férfira féltékenyen reagál és ezt nem is titkolja el."

Kell még megerősítés??? '


Nem mondta azt, hogy figyelj féltékeny vagyok. Megkérdezte miért lettem olyan jóba hirtelen a másik férfival? (Fogalmam nem volt miről beszél, mert semmit sem tettem, egy másik társunk mellém ült és kérdezett pár dolgot, segítettem neki. A kedves ebbe többet láttot, mint ami ott volt..)

Csak én gondoltam, ha ezt elmondja nekem, akkor gondolom, hogy zavarta, ha zavarja, akkor az meg valószínűleg féltékenység.


Jól gondolom? Javítsatok ki, ha tévedek, kérlek!

2011. nov. 5. 11:57
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Ne is várd, szerintem nem is fogja mondani, hogy féltékeny. De pont ti nők szoktátok mondani, hogy "hát olvasson a sorok között", na most akkor te miért nem olvasol? Vagy miért vagy bizonytalan abban, amit olvasol?


Engedd már el magad, és merj hinni abban, hogy te is lehetsz fontos valakinek.


Aki pedig csak az önbizalmadat rombolta, azon túl kell lépni!!! (Igen, tudom, hogy nem könnyű. De építsd fel ismét az énképedet, és bízzál, higgyél saját magadban!)


Pedro

2011. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért vagyok bizonytalan a dolgokban?


Mert, ha mindaz igaz, amit én valósnak vélek, akkor már lépnie kellett volna határozottabban, nem igaz?


Nem "kereszt rejtvényeket" feladni egymásnak, és fejtsük meg, mit is gondol a másik.


Nem így látod? Én azért vagyok bizonytalan tehát, mert szerintem elmondaná, ha valamit érezne. A helyzetek viszont más mutatnak, néha határozottan érzem, hogy kölcsönös, pl az a féltékenységi kérdés. Akkor biztos voltam benne, másnapra elkezdtem agyalni és már nem vagyok abban sem biztos.


Te Pedro mit gondolsz? Az féltékenység volt?

2011. nov. 5. 12:14
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Nézd: szerintem igen.


De hát persze én nem ismerem őt, még annyira sem, mint te...

Én a helyedben mindenesetre megpróbálnám a tudtára adni, hogy fontos számomra, aztán már rajta múlik a dolog. Tudod a férfiak is bizonytalanok néha, van mikor jól jön egy kis biztatás... :-D


Pedro

2011. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont a féltékenységének megnyilvánulása előtti napon kapott tőlem egy nagyon kedves sms-t. Beteg volt, és olyat írtam neki direkt, hogy érezze aggódom érte, fontos nekem. Beszéltem vele az sms után, nagyon feldobott volt, bátran játszott velem, úgy éreztem flörtölni próbál, viszonoztam is. Másnap pedig meglátott azzal a férfival és ezt váltotta ki belőle.


Tehát ha nem vak, tudja, éreznie kell, hogy nekem fontos nagyon.

2011. nov. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!