Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől késhet a menstruációm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késhet a menstruációm? (Többi lent)

Figyelt kérdés
5 napja késik a mensesem. Aznap, amikor meg kellet volna, hogy jőjjön, baleset történt, a párom belémélvezett. Másnap bevettem egy esemény utánit. Ma vagyok a ciklusom 35. napján (átlagos ciklusom 29 napos, de volt már egyszer, hogy a 36. napon jött meg). Mitől késhet a menstruációm? Kezdjek el aggódni?
2011. nov. 3. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokott előtte lenni ilyen, hogy fáj a melled előtte vagy valami ?? ha igen, akkor csak késik .. terhes nem hiszem h lehetsz .. ha bevetted az esemény utánit .. vegyél egy tesztet(terhességi) hogy megnyugodj .. mondjuk én nem vennék mert ha meglátnám a két csikot sztem elájulnék.
2011. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az esemény utáni felboríthatja a "rendet", de ha úgy vetted be ahogy azt kell akkor kb kizárható hogy terhes vagy... de ha nagyon aggódsz vegyél tesztet, esetleg menj el nőgyógyászhoz...
2011. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Néha érzem a melleimet, hogy fájnak egy picit, de tényleg csak picit, meg a hasam két oldalt, a petefészkeknél, de az is csak picit "fáj" néha.. Gondoltam venni a hétvégén tesztet, ha addig esetleg nem jön meg, én is elájulnék ha megjelenne a két csík, de legalább tudnám, hogy mi van. :(

Bevettem még időben a tablettát. Hogy érted, hogy "rendesen"? Csak be kell venni és lenyelni. :D Viccen kívül, kb. 14 órára rá vettem be, a balesettől számítva.

2011. nov. 3. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti vonattal akart jönni, és hát tudjuk mennyire pontosak Magyarországon a vonatok
2011. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az eseményutáni felboríthatja a hormonháztartást, így nem "csoda" hogy késik, tehát ezzel eddig nem is lenne gond, mert normális, és te ráadásul eléggé időbe vetted be, mert minél később veszed be, annál kevesebb a valószínűsége hogy segít, DE az esemény utáni nem nyújt 100%os "védelmet", tehát egy teszt azért nem árt majd.
2011. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy értettem hogy rendesen, hogy ha jól tudom az eseményi utáni is két tablettából áll... ha mindegyiket be vetted akkor kicsi az esélye :D
2011. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vagy úgy. :D Olyant kaptam ami egy tablettából áll.

Épp azon vagyok felakadva, hogy tudom, hogy időben vettem be a tablettát, mégis ideges vagyok, mert késik. :( Nagyon remélem, hogy a tabletta miatt, vagy csak szimplán rájött a késhetnék, épp rosszkor...

2011. nov. 3. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
19:34-es vagyok: Mondtam, ugye hogy késhet a tabletta miatt, de ugyanakkor attól is késhet, hogy folyamatosan idegeskedsz.
2011. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az meglehet, hogy az idegeskedés miatt is, mert hát az eset óta szinte megállás nélkül idegeskedem.
2011. nov. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!