Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a bikinial...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a bikinialsóm egy kicsit átlátszó, és átlátszik a szeméremszőrzetem?

Figyelt kérdés
Kaptam az anyukámtól egy új fehér bikinit. Amikor elmentünk a fürdőbe és vizes lett, akkor vettem észre, hogy átlátszik a szőröm. Anyum és a barátom szerint nem gáz, hiszen felnőtt nő vagyok. Szerintetek?
2011. okt. 30. 20:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%
Olyan mint egy loncsos loboncos, piszénpisze kölyökmackó?:-) Érdekes amúgy hogy a barátodat nem zavarja hogy mások a muffszőröd lesik...engem zavarna.
2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Fesd be a szőrt is fehérre. Win-win szituáció.
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%

szerintem a sző mindenhol undorító.de ott nem csak hogy ronda,még zavaró is..

fujjjjjjjj.

én mmeghalnék ha szőrösnek kéne lennie..de ízlések és pofonok;)

2011. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járj kopasz csajjal, mert a haj is szőr. :D
2011. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
az a ti dolgotok h szőrösen szeretitek, de nem igazán tartozik másra, szal übergáz, én se mutogatom h milyen szépre epilálom néhanapján 20L
2011. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
én elhánynám magam :S
2011. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem gáz :)
2011. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Jó változatos válaszokat kaptál most gondolom össze vagy zavarodva... Engem azért zavarba ejtene ha átlátszódna a bugyim mert akarva akaratlanul az emberek szeme odatéved és nem bírnám ha engem bámulnának. Ha titeket nem zavar a szőr akkor bikinicserét javasolok... Én csak kifutópályát szoktam meghagyni...
2011. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy gáz-e?

Nekem, mint pasinak bejönne a látvány, de valószínűleg nem ez a célod. Ha lenne jakuzzitok, miben csak a pároddal vagytok, akkor mindenképpen jó. Nyilvános helyen meg döntsd el te, hogy láttatni akarod-e a pamacsot. (Nekem látványra bejön.)

2011. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Tomking1114 válasza:
29%
Ugye viccelsz?!? Persze, hogy borotváld le.
2011. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!