Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a pina íze? Vagyis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a pina íze? Vagyis, mihez hasonlítanád. Finom vagy nemfinom? Keserű vagy édes? Egyénenként változó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 22:31
1 2 3 4
 11/31 .:Laci:. ***** válasza:
87%

egyénenként változó, van akinek nem ízlik, de van ami keserű még is ízlik :) nem mind egyforma, sztem befolyásolja a dohányzás is de lehet ennek utána kéne olvasni :)

am meg kedves kérdező ha még nem tudsz valamit olvass utána, ne itt a gyíkon mert a sok barom csak hülyeségeket beszél már elnézést és tisztelet a kivételnek. a google a barátod és mindig segít mikor nem tudsz valamit :) ne fórumokat keress hanem konkrétan kifejezésre vagy kérdésre, kiadja pl azt is, hogy milyen egy jó dugás női és férfi szemmel, milyen egy jó nyalás meg ilyenek :) sokat lehet tanulni belőlük :)

2011. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 uuallomas ***** válasza:
84%
hát talán a kamambert emlékeztethet rá, de nagyon távolról, egyébiránt amivel nekem dolgom van fürdés után szokta a számba tolni, amikor nincs testes íze
2011. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
67%
amikor anyádból ki jöttél nem volt nyitva a szád ?
2011. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 .:Laci:. ***** válasza:
81%

ADOJ válasza:


amikor anyádból ki jöttél nem volt nyitva a szád ?



akkor mindenki el van foglalva a sírással :D

2011. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%

Nekem azt mondták az enyém édes. Egyszer megnyaltam a saját nedvemet, kíváncsiságból, de szerintem semmilyen íze nem volt. :D

20L

2011. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 .:Laci:. ***** válasza:
88%

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.

# 15/15 ma 00:13


te immunis vagy rá :D


am meg lehet helyzet függő is, hogy milyen az íze, lehet édes is, függ attól, hogy ki mennyire akarja és ki mennyire van felizgulva


én is éreztem már édesnek, főleg mikor már nem bírja tovább a csaj és azt akarja, hogy hagyjam abba mert elég volt neki belőle többször nem akar úgy elmenni :) orgazmus után jobb az íze sztem :)

2011. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Második jól mondja tényleg kicsit sós.
2011. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 mus musculus ***** válasza:
75%

'amikor anyádból ki jöttél nem volt nyitva a szád ?'

És ha császárral születtem?:D

2011. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%

nagoyn jó kérdés


lányok segítsetek, már nekünk


írjon, akinek megkóstolhatom a punciját



na sziasztok!


21/F

2011. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%
mindkeinek más, nem tudhatod előre, van aki azért dobta a bnőjét mert rosz ize volt a lánynak
2011. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!