Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vernek át a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vernek át a pasik?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy mindig a rosszfiúkat fogom ki, utólag mindig kiderül, de az a poén, hogy még csak nem is öltözködöm kihívóan... -.- ráadásul elegem van ebből, plusz nem fekszem le egyikkel sem, szóval.. talán azt hiszik én ilyen könnyűvérű lány vagyok vagy mi? Szóval már kb 1 és fél éve nincsen barátom, csak ilyen 1 hónapos valamik, mert a srácról vagy kiderül hogy mással kavar rajtam kívül, vagy csak simán átver, stb..

De nekem komoly kapcsolat kell.. úgylátszik itt, ahol én lakom nincs 1 rendes fiú...


2011. okt. 22. 08:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed.. elgondolkoztam rajta de én tényleg komolyat szeretnék..
2011. okt. 22. 08:48
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

az tök jó. akkor már csak meg kellene válogatni a jelentkezőket. a csajozás is csak olyan mint a választás! a sok marha azt választja aki a legtöbbet ígér, mikor ő is tudja hogy amit ígérnek az lehetetlen! nem mindig a látszólag legjobb a legjobb választás. aztán amikor rájönnek, hogy nem azt kapták amit ígértek nekik akkor megy a hőbörgés...

ha valami túl szép hogy igaz legyen valószínű nem is az...

2011. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek héhaverrel....
2011. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Héhavernek mindig jó válaszai vannak, mármint az esetek 99%-ában egyetértek velük.

Kedves Kérdező! Nagyobb részben valóban a Te hibád a dolog. Látnod kéne már az elején, hogy milyen sráccal jössz össze. Biztos van egy baráti köre, valamilyen híre az illetőnek, valamint egy viselkedési mintája, és ezekből már le lehetne szűrni a személyiségét. Lehet, hogy megpróbálja palástolni az elején, de 100%-ig nem tudja, mindig lesz olyan elszólása amiről azért következtetni lehet, hogy mégsem az a srác akit elképzeltél magadnak. Figyelj erre!

És ami még fontosabb: ha valaki kívülről maga a tökély, a legférfiasabb férfi, attól még nem biztos, hogy a lelke is gyönyörű. Csak sokan (régebben jómagam is) a külsőt a belső lenyomataként fogják fel sajnos. Meg kell tanulnod, hogy aki szép, az nem feltétlenül normális belsőleg. Sőt többnyire nem. Van ugyan néhány kivétel.

Különben pedig 17 évesen még sok tapasztalatot gyűjthetsz.

2011. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) igen, igazatok van.
2011. okt. 22. 11:09
 16/19 A kérdező kommentje:
A másik: miért csak akkor keres egy pasi ha találkozni akar?.. járunk, de csak akkor keres, pedig nem mászik rám.. ezt nem értem
2011. okt. 22. 13:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert különben meg azt mondanád, h rád mászik.
2011. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet már sok lesz belőlem :D de az egy igen tartalmas kapcsolat lehet amiben csak akkor keres a srác ha találkozni akar. valószínű én vagyok nagyon-nagyon "nyálas" és bennem van a hiba, de ha épp nem találkoztunk aznap akkor legalább felhívnám a barátnőm és megkérdezném milyen napja volt, mi történt stb... független attól, hogy 1 hónapja vagyunk együtt vagy 2 éve.

lehet merész elgondolás én ebből arra következtetnék hogy nem vesz komolyan...

de kövezzetek meg, lehet hogy tévedek..

2011. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Tökéletesen igazad van.. Héhaver..

éppen ez az, amit nem értek, mert azt mondja komolyan velem akar lenni, de ezekután már nem hiszem el.. hitegetni meg hülyíteni én is tudom magam:D

2011. okt. 22. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!