Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vernek át a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vernek át a pasik?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy mindig a rosszfiúkat fogom ki, utólag mindig kiderül, de az a poén, hogy még csak nem is öltözködöm kihívóan... -.- ráadásul elegem van ebből, plusz nem fekszem le egyikkel sem, szóval.. talán azt hiszik én ilyen könnyűvérű lány vagyok vagy mi? Szóval már kb 1 és fél éve nincsen barátom, csak ilyen 1 hónapos valamik, mert a srácról vagy kiderül hogy mással kavar rajtam kívül, vagy csak simán átver, stb..

De nekem komoly kapcsolat kell.. úgylátszik itt, ahol én lakom nincs 1 rendes fiú...


2011. okt. 22. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért hol laksz? És persze hány éves vagy (mert, ha 16 akkor ne sírj, úgyis lesz még rosszabb is).
2011. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nemsokára 18 :)
2011. okt. 22. 08:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van rendes pasi,olyan nincs hogy nincs :D, inkább olyanokkal ismerkedj akik visszahúzódóbbak, nem azok a vagány minden nap bulizós típusúak.Szóval eleve nem diszkóban kéne ismerkedned, tapasztalat,habár ott is van kb. 0,1%-a.
2011. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A "normális" pasik általában deviánsak és visszahúzódóak. Nagyrészt egész nap otthon ülnek és nem mozdulnak ki, tehát ez ilyen csapda manapság. Ha normális pasit akarsz azokkal egyszerűen nem tudsz hol ismerkedni.
2011. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sose járok diszkóba ellenkezik az elveimmel :D de érted? Pont az a durva, hogy ők találnak meg engem...
2011. okt. 22. 08:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert csak a jóképű pasiknak adsz esélyt, h egyáltalán megtaláljanak. Köztük pedig több az átverős rosszfiú, mert ha kiábrándulsz belőlük, rögtön találnak helyetted mást.
2011. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ebben lehet igazad van, viszont a legutolsó ilyen fiú, (pár napja...) ő nem volt az esetem külsőre, de róla is kiderültek érdekes dolgok.
2011. okt. 22. 08:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért van, mert nem találkoztál még velem!

18F

(Merre laksz?)

2011. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Veszprém megyében, de ez nem fontos..
2011. okt. 22. 08:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

hiszed vagy sem de vannak normális fiúk is, ahol laksz ott is! a te eseted annyira tipikus hogy az már nekem fáj...

azokat akik átvertek te választottad! részben a te hibád!

van egy mondás:

"Az apám azt mondta, ha valaki lónak nevez, vágd jól orrba. Ha másodszor is lónak nevez, mondd neki, hogy bunkó. De ha harmadszor is lónak nevez, lehet, hogy ideje venni egy nyerget." idézetek vége - Alvilági játékok


neked nem kell komoly kapcsolat! komoly kapcsolatot szeretnél, de nem arra vágysz!

volt szerencsém találkozni komoly kapcsolatot kereső lányokkal akik szinte mindig a legtrógerebb, de körülbelül a városban lakó legnagyobb seg*gfejjel jöttek össze és gondolták, hogy ebből aztán házasság is lesz. na persze...

annyira komoly kapcsolatok lettek, hogy csalták őket, majd dobták... persze panaszkodtak -mint te- hogy ők csak komoly kapcsolatot szeretnének, rendes-normális srácot...

hahaha! de a rendes-normális srác nekik sem volt jó, jött egy újabb fas*zkalap. talán majd 30 felett ha megjön az eszed akkor kinövöd!

2011. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!