Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fekete vagy Fehér tanga jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete vagy Fehér tanga jön be jobban nektek?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak válaszát várom..és még egy kérdés.Nagy gond ha a melltartó színe nem egyezik a bugyiéval?Köszi a válaszokat

17/L


2009. máj. 3. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez nagy kérdés, máig nehéz megmondanom barátnőmnek, mikor kérdezi, milyet vegyen fel, mert mindkettőben imádom.


Függ a többi ruhadarabtól is, hogy mi alá veszed, pl a kisestélyihez, színes buliruhákhoz sztem fekete jobban illik, de egy fehér, világos nyári ruhán, nadrágon vagy szoknyán "átvilágitó" fehér szintén nagyon ott tud lenni.


Azért dögös hódításokhoz inkább a feketét javaslom, kedves, otthoni, édes percekhez a kis "szűzies" fehéret!


Ja-ja az nem szép, ha más színű alul és felül, lehetőleg legyen egyforma! Vagy ne üsse egymást, talán egy sötétszínű melltartó sok szódával elmegy egy fekete bugyival.


Ha randiról van szó és nincs más lehetőség, van egy mentő ötletem! Ne lássa más egyszerre a kettőt!

Először csak felül vetkőzz le, a melltartó legyen jó a felsőruházathoz! Ez épp elég. És mire a tangához értek, a fiú már rég el is felejtette, hogy mi volt rajtad felül.

Utólag (öltözködéskor) már úgysem fog reklamálni. :)

2009. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Az utolsó illetőnek 1000 köszönet a válaszodért!

=)

2009. máj. 4. 20:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!


Köszönöm, reméltem, hogy egyszer még hasznára válhatnak "bölcs" tanácsaim valakinek! ;)


Üdv, az Utolsó

33F Naftalin Ernő :D

2009. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!