Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják ki a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják ki a lányok Facebookra vagy MSNre, hogy pl Fekete tanga, melltartó, stb?

Figyelt kérdés
A napokban vettem észre.. Valaki kiírja állapotnak MSNre vagy Face-re, hogy mondjuk Fekete tanga, akkor kuncognak alatta egy sort. Valaki azt írja, hogy melltartó, akkor is.. Mi ez már megint? :O
2010. okt. 23. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak a lányok értik, direkt nem mondja senki fiúnak, h ne tudják... ^^ :D /L
2010. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Titok :D
2010. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok még sem értem. Lehet már túl öreg vagyok ehhez. 23L
2010. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondják el a lányok, akkor semmi értelme. Ennek az egésznek a figyelemfelkeltés lenne a lényege.

Válasz a kérdésre: Ez a mellrák elleni kampány része a lányok részéről. Az október a mellrák elleni védekezés hónapja.

Bár tudtommal az idei kiírás az, hogy mindenki azt írja ki, hova teszi a melltartóját... szóval akiket olvastól valszeg félreértették a dolgot, vagy nem ehhez a kampányhoz kapcsolódtak.

2010. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem felkeltés..ez olyan mint az..


Üzenet: úristen,ezt már nem bírom tovább:'(

Komment: -mi történt?:O:O

-majd személyesen...:(


Akkor mégis minek írja ki,hogy van valami baja?!Szánalmas mind..


L

2010. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó: hát ez az, ez csak feltűnési viszketegség.. hogy-hogy a fiúk nem írkálnak ki ekkora marhaságokat? :D pedig lenne egypár ötlet a tarsolyunkban.. :P
2010. okt. 23. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
idén nem az volt, hogy hova rakod a melltartódat, hanem, hogy mikor hazaérsz hova rakod le elsőnek a táskádat és ANGOLUL kellet kiírni... ;)
2010. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ez, hogy kiírnak ilyeneket, hogy "fekete tanga, melltartó" ez pontosan mit jelen? :D már úgyértem melyik mit jelent?
2010. okt. 23. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a sok balf*sz feminista p*csa azt hiszi, hogy majd ettől mindenki odafigyel a mellrákra. Ahelyett, hogy eltolnák a seggüket egy szűrésre, sokkal trendimendibb kiírni ezeket az értelmetlen szarságokat.

L/20

2010. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

írd le az én üzifalamra h milyen szinű melltartó van rajtad és küld el ezt az üzit minden lány ismerősödnek akik most fent vannak mikor tele lesz a falad szinekkel és egy fiu megkérdezi h azok a szinek mit jelentenek az azt jelenti h nézte a profilodat.



eeeez micsoddaaa? xD



nemtom küldték.:D



:D



Ez az egyik beszélgetésem facebookon :D szerintem erre gondolsz xD



L

2011. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!