Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet ezeket a foltokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet ezeket a foltokat tüntetni? SOS

Figyelt kérdés

A sebaceous prominence által létrehozott foltokra gondolok. Ez állítólag nem betegség de engem nagyon zavarnak. Jelenlegi párom is rákérdezett már és ez nagyon kellemetlen.

Szóval valaki ismer valamilyen gyógymódot erre?

(Képeket találtok a Google-ban ha rákerestek)

Köszi szépen a válaszokat!


2011. okt. 17. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
webbeteg.hu - itt sokkal jobb válaszokat kapsz mint gyakorin.. PáPá
2011. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Google:

"Dr. Plósz János válasza a bőrelváltozás témában


Kedves Kérdező!


Ez kezelést nem igényel, nem is igazán lehet változtatni, esetleg retinoidtartalmú krémmel megpróbálhatja kenni, de nem biztos, hogy látványosan fog változni. Pár hétnél tovább ne használja a kenőcsöt!


"

2011. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes dolog, nem értem a barátnőd, hogy egyáltalán miért hozza szóba.
2011. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pont pár hete voltam vele bőrgyógyásznál, és alaposabban megérdeklődtem a dolgokat. Nekem kicsit több van, mint amennyi az átlagnak szokott lenni, és nagyobb területen is, és ez zavart, de elvileg felesleges ezen agyalni, mert hasonlóan más ilyen jellegű bőrproblémákhoz (pl. pattanás) nem lehet kezelni, maximum felületesen eltávolítani, azonban úgyis előjönnek ismét, és azt mondta nekem még a doki, hogy idővel ritkulni fog a mennyiségük, úgy 20 éves kor körül.
2011. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy én már 24 vagyok szóval nekem nem hiszem hogy már fog valamit is változni!? Nekem ez egy elég kellemetlen dolog mert szeretnék én is szép egyenletes bőrt a péniszemre. Ezekkel a kis pontokkal egyszerűen nem tudok megbarátkozni. Lézeres megoldással sem lehet eltüntetni? Valaki nem hallott még esetleg ilyenről?
2011. okt. 17. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
NE szaarjááá! Kb minden 3-ik férfinak van! Nekem régebben sok volt aztán egy időre eltűntek és most megint egy kicsit előjött. De nem zavar. Ártalmatlan és csak ha felállok és pl nincs hátrahúzva a makkomról a bőr akkor látszik! Ez legyen a legnagyobb gondod ;) Meg a csajok inkább a 19 centimmel szoktak foglalkozni :)
2011. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah és igen. Lézerrel le lehet szedetni a kis piszkokat azt hallottam! Amúgy én más néven ismerem azthiszem Fordyce foltoknak is hívják.
2011. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés nem szarok :D csak na kicsit kellemetlen nekem.. Amúgy a Fordyce az egy teljesen más dolog :) Itt a faggyúmirigyek túlzott váladékozása miatt van gond. Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszát! :)
2011. okt. 17. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
30 vok, nekem is van, de lexarom
2011. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!