Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a számot hallgatom mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a számot hallgatom mindennap és átérzem a fájdalmat (? )!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=LBTdJHkAr5A&ob=av2n


Bár csak egy köcsög, beképzelt, tahó bunkó lennék, akárkit megdughatnék és lehetne normálsi kapcsolatom is, de hát így jó fiúként kinek is kellenék?


2011. okt. 3. 23:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
ez annyira szép :)) de más énekestől is hallottam mér..csak nemtom h kitől..xd
2011. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:13


ugye


a kis srác még hasonlít is rám egy kicsit


sokáig voltam szőke és a szemeim még most is kékes-zöldek inkább zöldnek mondják


utálom magam sokszor, amiért fiú létemre ilyen érzelgős vagyok talán ezért sem néznek férfiként rám a lányok, biztos megérzik, hogy nem vagyok elég kemény és bunkó alapból, csak ha nagyon felidegesítenek, akkor pusztítok, de ahhoz tényleg sokat kell csesztetnie valakinek már és jó tartós időn át


sokszor volt velem is, hogy titokban néztem a szerelmemet, de csak egyszer mertem bevallani mit érzek, akkor is szépen visszautasítottak, igaz az még 4-dik osztályban volt általánosban, de azóta csak a kudarcok értek párkapcsolatok terén, vagyis még csak nem is volt egy kapcsolatom sem, mert ugye nem mertem megmondani mit érzek, inkább titokban lestem és álmodoztam a lányról, akiért rajongtam


sajnos még most 20-on túl is elég könnyen bele tudok szeretni a lányokba, elég ha szép külsőre és emellett, kedves, értelmes és nem egy ordibálós típus, de beszédes az lehet :D

2011. okt. 4. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!