Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki volt! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki volt! Szerintetek miért volt ilyen bunkó? L/15

Figyelt kérdés
Most mentem fel a gimibe. Van egy 12.-es srác aki 2x-4x mindig hosszan rám nézett a gimiben, és rám mosolygott az utcán, nagyon helyes srác, de minden csajjal ezt csinálja mindenkit szédít. Ma reggel sétáltunk a suliba 2 barátnőmmel,már nem sokat kellett volna mennünk a suliig, amikor ez helyes srác egy másik utcáról befordulva jött utánunk a suliba. Éppen ezelőtt beszélgettem a barátnőmmel arról a fiúról aki fűz, de nekem nem tetszik annyira. Amikor megláttam a srácot, oda súgtam barátnőmnek, hogy ő az a helyes srác akiről meséltem. Aztán normális hangerőben mondtam tovább, hogy nem tetszik az a srác (szóval aki hajt rám), erre meg beszól az a helye srác hogy: NEM kéne ilyen hangosan.. tökre flegmán mondtam meg minden, én erre nem tudtam mit mondani, hiszen teljesen leblokkoltam, hogy ez az álom pasi megszólal, de ilyen bunkón módon. Aztán fél perc múlva beértünk a suliba. Még aztán láttam őt tesi után, csak rám pillantott és kész. Nem értem!! Kicsit szarul esett, hogy is beszóltak.Ha annyira nem tetszett neki mit beszélünk a barátnőmmel, miért nem előzött meg vagy valami???? Miért volt ilyen?
2011. okt. 3. 15:22
 1/9 A kérdező kommentje:
*tökre flegmán mondta
2011. okt. 3. 15:27
 2/9 Kingaa1 ***** válasza:
72%
Tudod miert tortent ez? Meg ha le is pontozol, mert Te akartad h tudja h "neked aztan egyaltalan nem tetszik a srac" es ez egy forditott psichologia, a srac 12 letere biztos jobban ismeri a csajokat mint te... ejj ejj...
2011. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Idegesítetted ennyi az egész.
2011. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2011. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
idétlen kislány vagy.
2011. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hm:S én is jóképű vagyok mégse buknak rám:S érdekes
2011. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
ma 15:35 - akkor nem vagy jóképű, bocsi.
2011. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:35


Mert csak te tartod magad jóképűnek. :)

2011. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt hitte róla van szó amikor odasúgtál a barátnődnek, hiszen rögtön azután mondtad, hogy mennyire nem tetszik neked az a srác akiről azelött szó volt, vagy esetleg az "álompasi" ismerte azt akiről bezséltél, a második esetben én is simán beszóltam volna neked, de szerintem ha a helyébe képzelnéd magad lehet hogy megtalálnád a leglogikusabb, és legegyszerűbb magyarázatot a történteker, bocs a hibákért, telefonról írok ^^"
2011. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!