Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye hogy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy találkoznak?

Figyelt kérdés

2 lánnyal járok egyszerre (és nem vagyok egy szemét állat mert mind a kettőt szeretem az egyik tudja hogy más is van)

mind a kettő itt lakik a városban mekkora az esélye hogy az egyik meglát a másikkal?vagy egy jó barátnője?


2011. szept. 29. 18:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem szemét állat, hanem nyitottkapcsolat....létezik olyan is XD, mellesleg ha a lányoknak nem gond akkor nincs is vele probléma, a ti dolgotok. amúgy nagy az esélye, mivel sok a pletykás vénaszony, és ha csak egy is ismeri a barátnőd mamáját. . . érted
2011. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Az élet néha olyan mint a lengő ajtó. Jól pofán vág :)
2011. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50-50%-lék.
2011. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Annabell látom téged sem az eszedért szeretnek...

A nyitott kapcsolat és a megcsalás közt elég nagy a különbség.Nyitott kapcsolat lenne ha mind2 tudna a másikról és elfogadná ezt.. ,de mivel az egyik nem tud róla (ő az akit megcsal) ezért ez megcsalásnak számít. Szóval inkább ne kommentelj hanem ragadd meg az Értelmező kéziszótáradat...

2011. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok és nem azért mert valamelyikük nem szeretné a sexet mivel egyikkel sem volt még csak petting azzal aki nem tud a másikról.

A másik inkább lánybarát leszámítva hogy smacizunk meg bulikba is inkább vele megyek mert a másik nem nagyon kimozdulós

2011. szept. 29. 19:03
 16/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53

kérdező írta hogy a másik is tudja hogy más lányokkal is találkozgat, ergo nyitott kapcsolat, fafej.

2011. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu kérdés.


Szerintem a kérdezőnek egy barátnője sincs, nemhogy kettő. :D

2011. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

((város alapterülete-(látótávolság*periférikus szélesség))/csajaid számával)/város alapterületével

jó matekozást!

2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
15:03 nem kamu kérdés
2011. okt. 5. 15:36
 20/22 anonim ***** válasza:
egy mocskos szemétláda tetű redvás kis kretén b.zi vagy..nyugtasd meg magad ugyis rájönnek..remélem az egyik elveret majd valakivel te senkiházi s.eggfej..
2011. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!