Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem vagyok fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem vagyok fent Facebookon?

Figyelt kérdés
Hátrány ismerkedésnél?
2011. szept. 22. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy megkérdezed..
2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Attól függ... szerintem normális pasinál/csajnál nem gáz. Ha annyira tetszel neki akkor telefonon szán rád időt.
2011. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

„érdemes fent lenni, hogy aki kapcsolatba akar veled lépni, megtaláljon. és hogy persze te is megkereshess bárkit! elég tudnod a nevét, ismerni az arcát - és máris írhatsz egy régi barátnődnek pl. aki még 8 éves korotokban költözött más városba...”


Ha már ilyen régóta elköltözött, akkor nem része az életemnek, így mit akarhatnánk egymástól? Ráadásul telefonon vagy e-mailben tarthattuk közben a kapcsolatot. Ha pedig nem, akkor nem volt olyan fontos a barátság.



„ne légy ilyen zárkózott, az ismerkedés könnyebb így! találkozol egy helyes fiuval, bemutatkoztok - másnap bejelölhet téged! haladni kell a korral:)”


Manapság már nem divat a telefonszámcsere? Sokak ezen a szaron keresztül élik az életüket. Ezen keresztül beszélgetnek a másikkal, élik a szerelni életüket, sőt lassan már dugni is ezen keresztül fognak.

És igen, ez egy jó szűrő. Ha találkozok egy csajjal és a f.szbúk a legnagyobb gondja, akkor mehet is a francba. És ez nem haladás a korral, hanem egy hülye divat.

2011. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kedves Előző! Most hogy így kielemezted a mondataimat: igen, a facebookot sok hülyeségre használják, és egy hülye divat. de valójában, ha jóra használjuk, hasznos eszköz lehet. mindent lehet jóra és rosszra is használni. nem kell beállni a sorba és követni a divatot.

De egy régi gyerekkori barátnődtől megkérdezheted hogy van ha nem része az életednek már - akkor is!

És egy osztálytalálkozot is sokkal könnyebb rajta keresztül megszervezni.

Nem beszélve a főiskolai dolgokról - egy 200 fős évfolyamon pl. könnyen elérheted bármelyik hallgatótársad ha valami dolgod van vele! több embert érintő közösségi dolgok fóruma lehet. könnyebb értesülni általa olyan dolgokról, amikről lemaradhatnál egyébként.

Nem, nem mondta senki hogy ott éld az életed.

Miért kell összekeverni a szezont a fazonnal?

Nagyon negatív vagy, Szegénykém!

2011. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: fiú vagyok.
2011. szept. 23. 18:25
 16/25 anonim ***** válasza:

"ha jóra használjuk, hasznos eszköz lehet. mindent lehet jóra és rosszra is használni."


Ez igaz, csakhogy az ember alaptermészeténél fogva mindent rosszra használ fel. Lásd az atomenergiát.


Abban viszont gondolom egyetértesz, hogy valaki ezen keresztül tervezi az ismerkedés és a párkapcsolat lebonyolítását, nem egészen normális dolog.

2011. szept. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

4. válaszolónak.


És te hogyan próbálsz facebookon társat keresni? Csak mert ha lehet ezt mondani, én is ilyen "magányosabb típus" vagyok, most nem fejteném ki hosszasan, de nekem valahogy ez a facebookos bökdösődés meg csevegés nemigen jön be. Eleve utálok neten beszélgetni, nem látni a másik felet, még csak a hangját sem hallani, nem látjuk a mimikáját, hogy reagál dolgokra, stb. Pedig ezek szerintem nagyon fontosak az ismerkedésnél. Persze ennek ellenére én is fennt vagyok, de max csak haverokkal szoktam beszélgetni. És bár igen, magányos vagyok én is, és sajnos nincs túl sok tapasztalatom társkeresés terén, akkor is úgy érzem, ez a netes ismerkedés tényleg csak afféle végső megoldás lehet, mert sokkal jobb az ilyent élőben. Neten mindenki azt mond amit akar.


18F

2011. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz aki fent van ,nem az aki nincs.
2011. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Gáz hát! Aki nincs fent a fészbukon, az nem is létezik. Amit nem talál a Google, az nincs is. Ami nincs YouTube-on, az meg sem történt :D
2011. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ki a f@sznak van ideje nézegetni a szaros faxbuukot, meg különben is ki a rákot érdekel.
2011. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!