Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem akarok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem akarok minden csajt megreszelni? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy imádni való barátnőm, akivel nagyon jól érzem magam, másra rá sem tudok nézni, a haverok meg azzal szivatnak, hogy puhap*csű vagyok, és hogy nem tudom elengedni magam.
2011. szept. 18. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bárcsak több fiú/férfi lenne ilyen...
2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16.58: 15 vagyok, de hidd el, utálom azokat a kreténeket, akik mindenkit csak megdönteni akarnak. Nálam is próbálkoztak már, de elhajtottam őket. És ne hidd, hogy én csak adoniszoknál próbálkozok. Nekem tökéletes lenne egy teljesen átlagos srác is, csak azok meg mennek a barmok után, mert azt hiszik, másképp nem lehetnek menők. Tisztelet a kivételnek, mert az is van, de azok többnyire foglaltak. :(
2011. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Haverjaid gyökerek, keress másikokat vagy állítsd le őket magadról.


Nekem is csak 1 nő létezik az életemben, amíg el nem hagy, más ki van zárva rajta kívül.


22/f

2011. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!