Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem akarok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem akarok minden csajt megreszelni? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy imádni való barátnőm, akivel nagyon jól érzem magam, másra rá sem tudok nézni, a haverok meg azzal szivatnak, hogy puhap*csű vagyok, és hogy nem tudom elengedni magam.
2011. szept. 18. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos hogy ilyen haverokkal akarsz te lógni?
2011. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hailey13 ***** válasza:
mert nem akarsz aidses lenni
2011. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Isten tartsa meg jó szokásod!

Ha a haverok ezt komolyan gondolják, tényleg nem valók neked.

2011. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem ilyen pasi kellene :)

most mit kellene tegyél? rá kellene mozdulj minden második csajra,annak ellenére hogy barátnőd van? áááá...

2011. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
miért nincs még több ilyen pasi? a haverjaid bunkók, ne törődj velük.
2011. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

11:05

Ott vannak körülötted.

2011. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha ott vannak körülöttem, akkor nem igazán kezdeményeznek.. eddig csak olyanokkal volt dolgom szinte, akik csak le akartak fektetni.
2011. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
PAsiként mondom, hogy ezek nem haverok, hanem tetves ribancf.szok, akik csak 13 éves kislányokat képesek behülyíteni 20 felett, vagy pedig senkinek sem kellenek és irigyek rád. Szard le nagyívben őket.
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

11:17

milyen idős vagy? én speciel sok embert ismerek, akik ugyanígy szívnak, mint te, csak ellenkező nemmel. Ugyanilyen a magyarázat, hogy nincsenek ilyen lányok, akiknek normális pasi kéne. és ezért nekünk kell megvárni, amíg kinövik a csőlátást és szóba állnak a nem 'szélcsapkodós kreténekkel' is, ami olyan 20 évnél kezdődik manapság..

2011. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sohase azzal foglalkozz amit mások mondanak. és ezek tényleg nem haverok. vagyis de! de csak haverok. a haver nem barát. a barát megért. mégis melyik csaj örülne ha kiderülne hogy mellette mást is döfködsz?ha a haverjaidnak ennyire ép ötletei vannak és kétségeid vannak a legjobb amit tehetsz hogy megkérdezel egy lányt.vagy többet.a nöknek más az agya mint egy pasinak épp ezért ne hallgass a saját nemed tanácsaira.
2011. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!