Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon "mackós"? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon "mackós"? Vagy ezt még el viselnétek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem nézek ki jól, próbálok tenni is ellene, de nagyon furdalja az oldalam hogy mennyire vészes is pontosan.


FIGYELMEZTETÉS! Egy kövér félmeztelen testet fogtok látni aki nem bírja gyomorral ne nyissa meg. Örülnék ha a sok poénos kedvű kímélne, van elég bajom így is.


[link]


[link]


2011. szept. 16. 23:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Tökéletes! A párom is valami ilyesmi súlyban van, vagy talán csak egy kicsivel kevesebb. Nekem kifejezetten az ilyen alkat tetszik.
2011. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát, én szerintem pedig teljesen rendben van a tested és nem értem mi a problémád magaddal.

Nem mindenki a kigyúrtakért és a vékony szálkás pasikért van oda. Számomra például tényleg így néz ki egy férfi.

Semmi baj nincs veled.

2011. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Talán 28 felé igen, de 20 év körüli lányoknál nehéz olyat találni aki el tudna így fogadni sajnos.
2011. szept. 17. 00:15
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miről zagyválsz már megint, én 22 éves vagyok és világ életemben az ilyen testalkat tetszett.
2011. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
19 éves vagyok, és mindig az ilyesmi testalkatúak(is) jöttek be...
2011. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
még elmegy 20
2011. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Tojásrántotta ***** válasza:
Valamiért Droopy Dog ugrik be ha a képre nézek:D
2011. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
:P Hát nem tudom ezt most bóknak vegyem vagy sem. Az a baj hogy az olyan lányok valahogy bujkálnak előlem akiknek ez még tényleg bejön.
2011. szept. 17. 12:27
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha mellkasra gyúrnál jobban néznél ki,de így is jó vagy!A szőrt meg növesszed csak!
2011. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen oda Hátra meg Karra szeretnék erősíteni ahogy lesz kis időm valami konditeremre. Hát növesztem én de már megállt szerintem a növekedésben, most a hátamon fedeztem fel, de onnan ha gáz lenne legyantáztatom az azért még se..
2011. szept. 17. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!