Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon "mackós"? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon "mackós"? Vagy ezt még el viselnétek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem nézek ki jól, próbálok tenni is ellene, de nagyon furdalja az oldalam hogy mennyire vészes is pontosan.


FIGYELMEZTETÉS! Egy kövér félmeztelen testet fogtok látni aki nem bírja gyomorral ne nyissa meg. Örülnék ha a sok poénos kedvű kímélne, van elég bajom így is.


[link]


[link]


2011. szept. 16. 23:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért vagy ennyire önbizalomhiányos, én ebben semmi rondát nem láttam.
2011. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2011. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 twinky ***** válasza:
65%
Olyan Micimackos.
2011. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
az 1ső válaszolót lájkolom.
2011. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Argloss ***** válasza:
100%

Szerintem túl sok a szőr. Persze van akinek pont ez tetszik. Szemből olyan, mint egy csodálkozó arc. ^.^

Nem vészes, de azért kicsit sportolj. :)

2011. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Én épp akartam mondani, hogy végre már valaki, aki szőrös. Ez a férfiasság egyik szimbóluma, ne vicceljetek már, hogy eltüntetiek.

Ez egy hatalmas pluszpont.

2011. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem is túl szőrös. Valamit sportolnod kellene!
2011. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de édes:D Ez tényleg tipikus mackós alkat:) Semmi ronda nincs benne,gondolom van feleséged is neki mi a véleménye?
2011. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én is azért kérdeztem a korát, mert kifejezetten férfias a kinézete. Én 28-30-nak saccolom :)

És igenis így néz ki a férfi,nem ezek a csupasztestű fecskemodellek.

2011. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nincs feleségem, még csak barátnőm se. És a általad tippelt kornál jóval fiatalabb vagyok sajnos :S mondjuk úgy hogy 20 és 25 között valahol, csak nem akarom hogy rám lehessen találni a kép és a kor alapján...

Sportolni most nem sok időm van de keveset eszek és sokat mozgok, folyton talpon vagyok. Remélem valami sportra is jut idő lassan.

Sokak szerint sokat fogytam de valahogy nem tudok elégedett lenni vele.

Leborotválni meg sose fogom, mert nem tetszik és csak macera, max a hátamról szedetném le ha ott is elkezdene nőni.

2011. szept. 16. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!