Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Esetleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki teszik nekem és néha "összeakad" a szemünk. Ilyenkor néha elmosolyodik (de nem mindig).
2011. szept. 16. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Nemtetszel neki .. Kinevet, hogy akkora balfácán vagy,hogy őt akarod megkaparintani közben semmi esélyed !!
2011. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

gondoltam h ki kéne írnom de azért ez magától értetődő:

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT

2011. szept. 16. 19:35
 3/15 anonim ***** válasza:

lehet de nem biztos


kérdezz tőlevalami alap dolgokat pl: mi volt a lecke? milyen óraa lesz? hasonlókat aztán meg egy idő után elkezdtek beszélgetni és kiderül hogy bejössz-e neki :)


amúgy hány évesek vagytok?

2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. szoktunk néha beszélgetni, de csak ilyen rövideket (4-5 mondat). miből derül ki h tetszem neki?
2011. szept. 16. 19:40
 5/15 anonim válasza:

kérj tőle segítséget (bármiben). ha nem segít akk nem hiszem h bejössz neki. najó ne kérj semmi nehezet, mondjuk h segítsen a 20 kilós dobozokat felpakolni az emeletre, csak valami egyszerűt, mondjuk:

- figyu, légyszi, te vilamossal jársz, nem? meg tudnád mutatni h merre kell menni a megálló felé?

ha azt mondja h bocsi, de sietek, vagy nincs erre időm vagy ilyesmi akk felejtős a csaj!

2011. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ha van vmi tantárgy amiből ő jó kérhetnél tőle segítséget ...

vagy elhívhatnád sétálni és fagyizni

amit az előző írt jó h kérd el tőle a leckét de ezt akár fb-n is és utána meg beszélgethetnétek


sok sikert!

15/L :)

2011. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de attól mert segít nem derül ki pl. én is szoktam segíteni bárkinek de nem azért mert tetszenek
2011. szept. 16. 19:53
 8/15 anonim ***** válasza:

19:50-es vagyok


én is segítek bárkinek akár még 20 kilós dobozokat is cipelni :P


szerintem hívd el sétálni, ha van a közeletkbe park, erdő vagy liget akkor oda hacsak nem vmi nagyon városi lány, akkor meg a városba

2011. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de abból kiderül h tetszik nekem és azt nem szeretném mert eléggé félénk vagyok
2011. szept. 16. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:

hmm ... :/


akk kérd el tőle a leckét és kezdj el vele beszélgetni


hirtelen nem tok mit írni ...

2011. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!