Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lehet? Nem értem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet? Nem értem

Figyelt kérdés

van egy lány régebben mindig nézett (1-2 éve )nekem megtetszett ő nagyon és erős vonzalmat érzek már iránta ha ránézek lesüti a fejét meg elkapja a fejét meg el bújik előlem ne lássam van neki barátja most már én is nézem a lányt de ha meglátom a lányt majd szét vett az ideg lehet hogy csak azért néz mert megérezte hogy nekem ő tetszik .

de emlékszem mikor még le se sz.rtam akkor is nézett még a barátnői is megjegyezték neki kit nézel ő meg mondta hogy csak elbambult már a barátnői is néznek akiket ismerek látásból azok nem értem. lehet az van hogy annyira nem jövök be neki hogy azért nézz megint hogy itt van ez a gyerek .már biztos sejti hogy nekem ő tetszik de ő kezdet leskelődni akkor most mi baja


2011. szept. 15. 13:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
meg olyan is volt hogy meglátott és "köhögött" ilyen álköhögét csinált a barátnőjének hogy ott megyek meg mikor csocsoztam nálam volt a labda akkor is csinálta azt az állköhögést
2011. szept. 15. 13:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem azért néznek mert tudják hogy bejön neked az a csaj és lehet nem vagy a leg"cukibb" fiú!
2011. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy "legcukibb" átlagos vagyok ,de soha nem volt barátnőm mert nem is keresetem
2011. szept. 15. 14:01
 4/12 A kérdező kommentje:
ám volt hogy 2 barátnője röhögött rajtam abból az egyik mindig undorral néz , a másik röhög ,meg mikor nem adtam át a helyem a lánynak akkor a barátnője is undorral nézett
2011. szept. 15. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem esett le,totál hülyét csinálnak belőled a hátad mögött.
2011. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mert ? kifejtené valaki bővebben ?

nem értem és már nem akkarok égni

2011. szept. 15. 14:20
 7/12 A kérdező kommentje:

lol :D amúgy le esett nekem is szakadok rajta tényleg hülyítetek ,de annyira élethűen buliba is ültem szomorúan ő meg messziről belenézett a szemembe elmélyülten ,tényleg úgy csinált néha mintha zavarba lenne ,meg mikor a barátnőivel volt nézet rám és csavargatta a haját ,rá egy hétre össze is jött valakivel,meg volt olyan hogy meglátott és utána nem rám de mosolygott .úristen :D .

áhh meg ilyen kis érzékinek tünt nekem mondjuk egy barátja se volt olyan mint én mind bulizós volt mint ő .

de annyira nem sz..tam be mert általában felé se néztem és hozzá se szóltam és kb le se sz.tam annak ellenére hogy egy jó nő .meg amikor ráköszöntem ezért nem köszönt mert nem akart még jobban hülyíteni úristen XD

2011. szept. 15. 14:56
 8/12 A kérdező kommentje:
meg ha tényleg tetszettem volna neki akkor nem nézett volna 1 éven keresztül mert már neki lett volna kínos nem tudom mit csináljak mert eddig se foglalkoztam vele csak ha nézett oda néztem ennyi aztán sz.tam rá nem tudom ezen mi olyan vicces nekik de ha 2 éve csinálják nem tudom mikor hagyják abba
2011. szept. 15. 15:00
 9/12 A kérdező kommentje:
meg eleve ha van neki barátja minek nézne ha komolyan gondolná
2011. szept. 15. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Na látod ez helyes észrevétel :D
2011. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!