Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Webmodellek! Melyik a legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webmodellek! Melyik a legjobban fizető oldal?

Figyelt kérdés

Kezdőnek számító webmodell lány vagyok. Olyanok válaszát várom, akik webes modellként dolgoznak, és van tapasztalatuk. Rengeteg oldal van, eddig a Szexchat-en, és a Josefine-n vagyok, de úgy látom, nem nagy a forgalom. Az ismert oldalakon nagy a konkurencia, a most alakuló oldalakon meg nincs közönség. Nem tudom, hogy lesz ebből épkézláb fizetés.

A magyar oldalak érdekelnek inkább, mert nem vagyok perfekt angolos - még.


Melyik oldalon éri meg a legjobban dolgozni?


Előre is köszönöm a válaszokat, ha kicsit is érdekes, felpontozom.

(Ítélkezést nem kérek, iskolázott, tisztességes nő vagyok, de sehova nem vesznek fel, ezért vállalok ilyen munkát, mert nincs más jelenleg)


2011. szept. 14. 23:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt van:


[link]

2011. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
TÖBBSZEREPLŐS REGISZTRÁCIÓ-t VÁLASZD, MERT AKKOR TÖBB NÉVEN IS AKTÍV LEHETSZ, ÉS KÖNNYEN VÁLTOZTATHATOD A MŰVÉSZNEVED!
2011. szept. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Operátorként dolgoztam ilyen helyen.


Az ImLive-ot tudom ajánlani, baromi kevés privát műsor van, de, ha van, az nagyon sokat fizet. Volt egy másik ilyen nagyon pénzes, ha eszembe jut, megírom.

A livejasmin a legelterjedtebb, de valójában olcsó jános oldal: rengeteg az ember, de mind kamugép, nem mennek fizetni, ha bemennek, csak pár percet maradnak, a percdíj is fika.


Egy két tipp a nagyobb forgalomért:

- nyilvános chaten folyamatosan kommunikálj, próbáld begerjeszteni a fazonokat, menj bele a játékba, de csak minimálisat mutass, a többiért fizetni kell (ingyen ne mutass semmi komolyat)

- ha már érzed, hogy benne vannak a hintában, akkor kamuzd azt, hogy valaki bejött privátra, és válts át privát módra, ha benne van, jönni fog. Ha pár percet így maradsz, 1-2 ember még be fog nézni, mondván a hosszú vetkőzős részt nem neki kell kifizetni, csak a lényegre jön be.

- időközönként jelentkezz ki/be, mert általában bejelentkezés alapján fordított sorrendben jelenítik meg az oldalak a szereplőket, azaz minél tovább vagy fent, annál hátrébb vagy a listában, egyre kevesebben jutnak el hozzád

- több oldalon fuss egyszerre, nem szabályos (az oldalak tiltják), de nem tudják ellenőrizni (volt munkahelyemen kb 10-15 oldal futott egyszerre, 3-5 gépen ezért kellett operátor)

- keress magad mellé egy társat, netán kettőt (nem vicc!), így messze sokkal többet tudtok keresni (ahol dolgoztam a triók napi forgalma 4-500 dollár között volt, csak ebből sokat lehúzott a stúdió); a szexet elég imitálni különben (a sz*páson kívül megvannak a trükkök), bár dolgoztam olyan párral is, aki élesben tolta

2011. szept. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Livejasminon a trükközés nélkül hosszabb távon több a pénz mint a trükközéssel.

Tény hogy sok a guest, de lehet (látni) miből visszajáró vendégeket építeni és újakat (a többi meg "szórakoztató" töltelék, azt kész) (ha lereagálja az ember a negatív hozzászólás nem lesz vége, de ha csak el van, már sok "udvarló jön inkább ... nem kötözködő) . Tény hogy sok rövid van. És tény hogy sok trükközéssel el lehet kergetni az ügyfeleket. És tény hogy van jobb oldal.

2011. szept. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a sokat mozgok sokkal több privátot visznek el ugyan annyi idő alatt. Vonzó ha valaki mozog, nem csak ül.

Már az is sokkal több mint a semmi, a lábát a hátértérben lóbálja.

Ha szimpatikus vagy sokkal később ugrik ki sok pvt-s mert jobban elvan.

Ez is szolgáltatás a szolágáltatás íratlan alapszabályival.

2011. szept. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat, felpontoztam!:)
2011. szept. 17. 14:26
 17/24 A kérdező kommentje:

Egyébként kifejezetten csinos, 30-as nő vagyok, szinte állandóan táncolok, incselkedem free-ban, nem értem, miért nem megy a bolt.:( Ha privátba visznek, maximum 10 perc volt, de az ilyesmi ritka, úgy fél perc, három perc között vannak. A kamerám közepes minőségű.

Pár hétig voltam stúdióban is, tizenöt külföldi oldalon voltam egyszerre, mégsem ment, jó, ha napi 800 ft. összejött, pedig arcot is mutattam, kiváló minőségben ment a műsor. Észrevettem én is, hogy a pároknak lényegesen nagyobb a forgalmuk, de ez nekem nem fér be, mert férjnél vagyok, ő meg nem akar szerepelni. Megcsalni még kamuból sem szeretném.

Stúdióba nem szeretnék visszamenni, mert ugyan nincs áramköltség, de amit nyersz azzal, hogy több oldalon fenn vagy, el is veszíted a többletet, mert a stúdiónak, és az operátornak is is kell fizetés.

Francba, hogy nincs egy normális munka ebben az országban!

2011. szept. 17. 15:02
 18/24 anonim ***** válasza:
imlive, ismétlem magam. jól fizető oldal. sokat mutasd a feneked, lóbáld a lábadat.
2011. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát sajnos harminc felet csak különleges kunsztokkal lehet a 18-22 évesekkel versenyben maradni.

Ha van a tarsolyodban ilyen akkor hajrá! És élezd ki erre a dolgot.

2011. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Lehet, az életkorom is akadály, én is észrevettem, hogy a többség 18-22 éves. Ugyan csinos vagyok, 28 évesnek nézek ki, de valóban nem versenyezhetek a tinilányokkal 36 évsen. Nálam csak normál szexműsor van, nem értek olyan attrakciókhoz, mint spriccelés, pumpa, ököl, tágítás, és társai, és igazából nem is akarom megtanulni, mert nem akarom magam tönkretenni napi pár száz forintért. Azért nem ez az életcélom, csak átmenetinek gondolom ezt melót.
2011. szept. 18. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!