Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Webmodellek! Melyik a legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webmodellek! Melyik a legjobban fizető oldal?

Figyelt kérdés

Kezdőnek számító webmodell lány vagyok. Olyanok válaszát várom, akik webes modellként dolgoznak, és van tapasztalatuk. Rengeteg oldal van, eddig a Szexchat-en, és a Josefine-n vagyok, de úgy látom, nem nagy a forgalom. Az ismert oldalakon nagy a konkurencia, a most alakuló oldalakon meg nincs közönség. Nem tudom, hogy lesz ebből épkézláb fizetés.

A magyar oldalak érdekelnek inkább, mert nem vagyok perfekt angolos - még.


Melyik oldalon éri meg a legjobban dolgozni?


Előre is köszönöm a válaszokat, ha kicsit is érdekes, felpontozom.

(Ítélkezést nem kérek, iskolázott, tisztességes nő vagyok, de sehova nem vesznek fel, ezért vállalok ilyen munkát, mert nincs más jelenleg)


2011. szept. 14. 23:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
a sexchat-en azt mondták a csajok hogy 100e bőven megvan.
2011. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
privátban elküldhetnéd a sexchat-es nicked, megnéznélek.
2011. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 x) ***** válasza:
100%
Majd Zsigmond keresni fog. :D
2011. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Csak pár órát töltök vele naponta. Van, mikor semmi sem jön be, esetleg párszáz forint, van, mikor egy óra alatt ezer forint. De sajnos eléggé pang. A nickem inkább nem árulnám el - úgy látom, tetszem a közönségnek, mert sokan dicsérnek, mindent beleadok, úgy érzem, jól csinálom - de még sincs sok VIP vendégem.:(
2011. szept. 14. 23:40
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
imlive.com - szerintem.
2011. szept. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
púh, ha kiderülne valaha barátnömröl hogy ilyesmivel foglalkozott úgy elküldeném...
2011. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
live jasmin
2011. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd utánanézek. Inkább ezt csinálom, mint hogy munkanélküli legyek!
2011. szept. 15. 11:39
 9/24 anonim ***** válasza:
37%
hello,zsigmond vagyok!
2011. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy idegennyelv tudásával a live jasmin-ra érdemes regisztrálni. A csúnya lányok és lusták is ezer dollár feletti pénzt keresnek. Alapban többszörösét lehet megkeresni mint a magyar oldalakon. Kicsit nagyobb piac.

A csúnya lányok persze sok fura európán kívüli vendéget fognak ki.


Amúgy az ötletes stílus sok plusz pénz. Ha bármit szívesen is csinálsz, azt hangsúlyozva is többlet pénzhez lehet jutni. Viszont hosszú távon nagyon soft-osan nem lehet megmaradni egy helyben, akkor oldalt kell váltani.

2011. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!