Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Fiúk itt, milyen magasak vagytok? Van, akit zavar a magassága közületek?
Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 23:08
21/24 anonim válasza:
Én 160 cm vagyok, és zavar, mert a nők magas pasikra vágynak. Én meg a magas nőket kedvelem. Imádom a csodás hosszú lábaikat végigcsókolni, nyalni.
22/24 anonim válasza:
183 vagyok 15/f, szeretnék még magasabb lenni, úgy még 5cm-vel
23/24 anonim válasza:
210 cm vagyok és 19 éves. És ez már nem jó! Utcán megbámulnak, nehéz ruhát venni, ágyat is nehéz volt venni stb...na meg a fej beverések.
24/24 anonim válasza:
153 cm 22 f.. zavar, mert alapjárat jó helyes pasi lennék sprotos alkattal szőke hajjal kék szemmel, ami tetszene is a csajoknak csak az már zavaró nekik is és nekem is h ritka az aki legalább egy magasságú velem :/
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!