Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy miért csinálja ezt? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van a suliban egy fiú, akit nem ismerek, még sosem beszéltünk, de tetszik nekem. Szoktam látni, hogy néz engem, de amikor elmegyünk egymás mellett pl. a folyosón a suliban, akkor én ránézek, de ő meg mintha direkt nem nézne rám. Távolról szokott nézni, csak mikor közelebb vagyunk, akkor nem. Néha mosolyog is. Most ezek szerint bejövök neki? Fiúk! Ti is szoktátok ezt csinálni? NORMÁLIS válaszokat kérek. Köszönöm. :)
2011. szept. 13. 22:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát annyit írok, hogy Szolnok megyében lakom..:)
2011. szept. 16. 20:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2011. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem, nem szolnoki vagyok, és nem is oda járok gimibe..:P
2011. szept. 16. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!