Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy miért csinálja ezt? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van a suliban egy fiú, akit nem ismerek, még sosem beszéltünk, de tetszik nekem. Szoktam látni, hogy néz engem, de amikor elmegyünk egymás mellett pl. a folyosón a suliban, akkor én ránézek, de ő meg mintha direkt nem nézne rám. Távolról szokott nézni, csak mikor közelebb vagyunk, akkor nem. Néha mosolyog is. Most ezek szerint bejövök neki? Fiúk! Ti is szoktátok ezt csinálni? NORMÁLIS válaszokat kérek. Köszönöm. :)
2011. szept. 13. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2011. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a kérdésben írtam, hogy még sosem beszéltünk.. :P
2011. szept. 13. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:

ezért mondom, hogy beszélj vele, te ostoba

ne tőlünk kérdezd, hogy tetszel-e neki, kérdezd inkább tőle

2011. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andi Luca válasza:
100%

Lányként hajlamosak vagyunk belelátni ilyen dolgokat a fiúk viselkedésébe, és ez általában nem sül el jól. Próbáld semmibe nem beleélni magad, és valahogy (nem égő módon) megtudni, hogy esetleg érdeklődik e "valaki" után mostanság... Amúgy hány évesek vagytok?

Van egy tanulságos idézet a témában:

"A nők többet gondolkodnak azon, hogy a pasik mit gondolnak róluk, mint amennyit a pasik egyáltalán gondolkoznak!"

2011. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Luca az az idézet hülyeség! ;) Amúgy szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mit akar, nehogy beleéld magad!
2011. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, vagy ha nem akarsz odamenni, akkor küldj jeleket felé, pl:mosolyogsz vagy ilyesmi.Amúgy lehet, hogy azért nem mer odamenni, mert éppen a barátnő/iddel vagy, vagy csak egyszerűen fél, hogy elutasítod.

De egy biztos, ha sokszor néz téged akkor biztos, hogy te is bejössz neki!

2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na, az én esetem hasonló, csak éppen fordítva. Van egy lány, még sosem beszéltünk, de tetszik nekem. Szoktam látni, hogy néz engem, ebből adódóan én is őt. Csakhogy a lánynak van 1 barátja. Na most szerintem az a kapcsolat nem sokat ér, ahol az egyik fél már mást "nézeget", de akkor sem fogok én lenni a bunkó, aki belerondít más kapcsolatába, így néha direkt nem nézek rá, mert míg "kapcsolatban van" legyen az akármilyen, úgy, hogy tudok is róla, az fix, hogy nem fogok kezdeményezni. Nem lehet, hogy valami ilyen van nálad is a dologban?:)


18F

2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok?
2011. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem, nincsen barátnője, nekem meg nincs barátom, úgyhogy egyedülállóak vagyunk.. :P én 15 vagyok, ő pedig 17.

Ma pedig egymásra néztünk, ahogy elmentünk egymás mellett a folyosón :P

2011. szept. 16. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia;) Hova jársz suliba ha szabad érdeklődnöm??Illetve ha nem publikus egy nevet is írhatnál privibe:D Lehet elsőre furán hangzik de talán ismerem...
2011. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!