Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terveznétek e valamit ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terveznétek e valamit ezzel a sráccal a lentebb leírt esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó viszonyban voltam egy sráccal akit kb egy éve ismerek. Előszőr telefonálgatások voltak, aztán egyre hosszabb beszélgetések. szépen lassan kezdtem úgy érezni hogy közelebb kerültünk egymáshoz és már nem "csak barátok" vagyunk...de nem jöttünk össze csak érezhető köztünk valami "más"...irogatott kedves sms-eket és jól megvoltunk. Ma tiszta véletlenül a srác öccse mondott valamit és kiderült, hogy egy hete barátnője van.(2x találkoztak) Nekem meg továbbra is küldözgette az sms-eit. nem tartozott nekem semmivel, hiszen nem jártunk, de akkor is roszul esik. ha nem köpi el az öccse akkor játszom a hülyét még egy darabig:

Most azt mondja az csak egy hétvégi kaland volt, és az érzelmei hozzám húzzák...nemtudom mit tegyek, de semmi kedvem beszélni vele, úgy érzem becsapott:(

20-L


2009. ápr. 22. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy érezném egyfelől a helyedben, hogy becsapott, de másfelől ti nem jártatok, szóval megcsalni nem csalt meg. Még együtt van azzal a lánnyal? Ha igen, akkor csak álltat téged, de ha tényleg csak 2-szer találkoztak, akkor nincs semmi...
2009. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jarj a fiuval...figyelj!egy probat meger;)
2009. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jartunk, de valahol megbantva ereztem magam, ha en tetszem neki ne "fuzogessen" mast ha pedig mast "fuzoget" engem hagyjon beken...

azt mondta ha megtufok bocsajtani neki soha tobbet nem keresi meg a lanyt...

2009. ápr. 22. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki egy lehetőséget, mert nem is jártatok eddig, de ha járás alatt ilyet tesz újra, akkor ne gondolkodj azon, hogy mit kell tenned.
2009. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!