Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Felelsz vagy merszeztem 2 barátommal. Az egyikük azt a kérdést tette fel, hogy masztiztam-e már? És ha igen hányszor egy héten? Én meg mondtam, hogy még nem csináltam, de nem is akarom, mert szerintem undorító... És ő mondta, hogy nem csajból vagyok, milyen lány az ilyen, meg hogy nem hiszi el hogy még nem.. :S Sztetek is ciki? És csak szerintem undorító?

13/L


2011. szept. 11. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
se nem ciki se nem undorító de majd később rájössz=) még van időd nem is kevés
2011. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 krvua ***** válasza:
29%

nem ciki...kurv@ gáz.

amúgy Dóri te vagy az?

2011. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem, nem dóri a nevem..

és köszönöm 1. válaszoló. :)

2011. szept. 11. 13:59
 4/13 krvua ***** válasza:
29%
közeljártam?XD
2011. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem :)
2011. szept. 11. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Maszitzni jó pont.

Ha nem masztizol, akkor nem vagy lány ennyi.

2011. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még nem késtél le semmiről sem! Bár tény hogy sok lány már 8 évesen is ezt csinálja és ez teljesen természetes!!!


Hogy undorító lenne?! Pfffffff


Ennél szebb izgatóbb és élvezetesebb dolog kevés van!!!!



Ez azért nagyon fontos mert meg kell ismerned a testedet, hogy majd a páros szex is jól menjen és boldog párkapcsolatod legyen a jó szex révén!

Ez annyira természetes hogy mindenki csinálja! Ez persze azért magánügy! Tehát ne tévesszen meg hogy ez természetes, attól még nem tartozik senkire sem!

Csináld csak nyugodtan, és ismerkedj a puncid működését! Nagyon jó játék és fontos is! Nem ciki ha nem csinálod, de csinálni sokkal jobb és hasznosabb is mint nem!!

2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bakker ti gusztustalanok!! itt mindenki megbolondult?! én sem szoktam fujj..

14L

2011. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én gondolkodom igy :D
2011. szept. 11. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

tegnap 18:28


Mi benne az undorító? Tán undorodsz a saját testedtől? Nem értelek!


Szerintem a tested gyönyörű lehet, annak minden egyes részletével! Egy fiatal lány testétől senki nem undorodik! :D Akkor miért pont te tennéd?


Sokminden undorító dolog van a földön, de a női test az nem tartozik közéjük, hacsak nem valami extrém elhanyagolt és elhízott nőstény egyedről van szó, de azokat hagyjuk is! :)


Képzeld, a fiúk oda még puszit is adnak és bele is nyalnak! :) Neked pedig csak a kezed érne hozzá. :)

Remélhetőleg rájössz még 18 éves korod előtt hogy ebben semmi rossz nincs! :)

2011. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!