Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan üzenjek neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan üzenjek neki, hogy rájöjjön hogy róla van szó?

Figyelt kérdés
Nyár elején történt hogy egy szép,csinos és ügyes lányba beleestem,elmentünk beszélgetni,és mondta hogy én nagyon tetszem neki,viszont van még valaki ,,Boci'' azt mondta hogy másnapra eldönti hogy mit tesz.Másnap elkerült,de rá egy napra elcsiptem,elhivtam beszélni,és azt mondta hogy engem választ,és szolt a telefonja és elrohant.Most jön a lényeg,az orrom előtt kicsit később ,,Bocival'' smárolt!Mégsem engem választott?Boci erről mit sem tudott.Na én csak annyit szeretnék,hogy segitsetek,hogyan tudnák neki ezzel üzenni,hogy megbántott,ugy hogy vegye észre hogy róla van szó! face-n egy megjegyzésben vagy akárhol! Kösz!
2011. szept. 10. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Sms...
2011. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Solarian ***** válasza:

Ha tud angolul akkor küldd neki az üzenőfalára ezt a számot:


Bullet For My Valentine - Your Betrayal

http://www.youtube.com/watch?v=n3TLu5uocX8

2011. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!