Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így lenne? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így lenne? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Eddig rib*ncnak néztem minden olyan nőt, aki miniszoknyát hord és pózolós képeket csinál magáról a tükörben. Úgy gondoltam csak a pénzre és a szexre hajtanak és csak masgukkal törődnek. Azt hittem a szerényebb csajok rendesebbek, de mihánt kicsit jobban megismertem őket rájöttem, hogy nem is olyan rendesek. Ma megismerkedtem egy rib*ancos kinézettű csajjal, és nagyon jól elbeszélgettem vele, úgy vettem ki, hogy nem a pénz és a szex érdekli őt. Nincs munkám, sem autóm, amire feltudnák vágni, ráadásul nem is vagyok jó képű.
2011. szept. 10. 15:02
 1/5 anonim válasza:
Van ilyen. Nem külső alapján kell ítélni, de tudom, hogy nehéz. Nehéz megállni, hogy ne gondoljon előítéletekre az ember.
2011. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ige. van ilyen is
2011. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
látom a helyesírásoddal se tudnál felvágni..
2011. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, látom te SEM.

Kérdező, bizony így van ez. Nem minden arany ami fénylik:) De ettől még óvatosan. Sok ribanc kinézetű lány van, akik tényleg ribik:) Ám valóban nem mindig a ruha teszi az embert. Egyébként a miniszoknyától még nem lesz valaki ribancos kinézetű. Nem ott kezdődik a miniszoknya, hogy éppen csak eltakarja az ember seggét (vagy félig eltakarja). A tükörben pózolás meg szerintem főként éretlen tinip.csa sajátosság.

2011. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Ribancként kell kezelni az összeset. A nők úgyis azt szeretik, ha leszarják őket. Tudatni velük, ha kihasználnak, vagy meg merészelnek csalni, akkor azt kőkeményen meg fogod torolni. Ha normális lesz, akkor fél év után te is lehetsz vele az.

Egyébként pedig tudnék.

2011. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!