Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap az első lesz randim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap az első lesz randim. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
csak sétálunk, meg talán mozizunk is. nem tudom hogy mit vegyek fel :S ti mit vennétek fel? 16L
2011. szept. 9. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit se vegyél fel,mert a randi végén úgy is leveszi rólad a srác,ezzel csak megkönnyíted a dolgát.
2011. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ruhát.

Nem értek ilyenekhez, fiú vagyok.

2011. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:
vöröset :)
2011. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
huh. egyik válasz jobb mint a másik :D
2011. szept. 9. 17:39
 5/12 mmano88 ***** válasza:
Semmiképpen se legyél nagyon kihívót! És ha sétálni mentek, akkor egy kényelmes cipőt vegyél fel! Egyik pasi sem örülne annak, ha az egész randit végignyafognád, csak mert egy kényelmetlen cipőt vettél fel. :)
2011. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy csini fölsőt, meg egy gatyát, meg egyszerűen legyél nagyon csini, és akkor szép leszel, és tetszeni fogsz neki:) amugy szoritok, hogy sikerüljön:):)
2011. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valami csini nőies ruhát amiből azért ne essen ki a melled.
2011. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy lenne, csak ne legyen koszos:) Nem a ruháját szeretem, hanem őt. 18F
2011. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Várjál csak, ez nagyon nehéz kérdés... Mondjuk ruhát? :O

Amúgy meg tök mind1, úgy se azt fogja figyelni.

2011. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
otthonkát
2011. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!