Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés
Ha például a barátnőtök vagy a feleségetek egy másik lánnyal csókozolna.
2011. szept. 9. 09:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem
2011. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
MEGCSALÁS minden olyan tevékenység amit a párodon kívül nem szabadna mással "csinálnod" ide tartozik minden ami intim vagy szexuális, és teljesen mindegy, hogy férfival, nővel vagy állattal csinálod! tehát ez, igen MEGCSALÁSNAK MENŐSÜL
2011. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hááát, először elcsodálkoznék. De nem csinálnék ügyet belőle.

Aztán másnap a kívánságműsorban küldeném neki Katy Perry I kissed a Girl c. számát. :)

2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el azon hogy ha a másik fél tenné ezt valakivel, te megcsalásnak vennéd vagy sem...

aztán ha mégsem egyezik a véleményetek akkor úgysem illetek össze :D

2011. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A csók az csók...


Akár nővel, vagy férfivel teszi! Megcsalás!


17/F

2011. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 jozsi2011 válasza:
100%
Igen! Megcsalás és még külön meg is sértődnék...
2011. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biszex nő vagyok, két éve férfival kapcsolatban, és még én sem teszek ilyet, az lehet, hogy nyitott vagyok, de hűséges típus. És nem mindig olyan komolytalan két nő kapcsolata, mint egyesek hiszik - ha a másik full leszbi, nem csak szórakozik, és megbántod? Ilyenre senki nem gondol? Akik a pasik kedvéért nyomnak műsort, azokról megvan a véleményem - más esetben meg fennáll a veszély, hogy megbántod a másikat, úgyhogy ne úgy fogjátok fel, mint valami játékot, csak azért, mert ma mát nem ítélik meg olyan negatívan,mint 10-20 éve.
2011. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát, lány vagyok, de azért válaszolok... Nálam az is megcsalás lenne, ha a barátom FIÚT csókolna. Bár gondolom, benne lenne egy édeshármasban, ahol ő az egyetlen fiú, és ott nyilván csókolnom kéne a másik hölgyet, de ettől a helyzettől eltekintve, én magam is megcsalásnak tekinteném, ha egy lányt csókolnék. Akárkit csókolok, aki nem a barátom, az nálam megcsalás. Pont.
2011. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!