Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy fiú azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy fiú azt írja egy lánynak hogy kivánja?

Figyelt kérdés

17L

XDDDD


2011. szept. 5. 17:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én sose mondok ilyet. hogy kívánlak...

Inkább: Jó a csöcsöd, kő kóla? Whiskey-t??? Hülye vagy?? Két sör lesz!

2011. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

Gagyi duma? Annak jobban örülnél, ha azt mondaná, hogy de meg*asználak? Azt jobban értékelnéd? Akkor minek sír a szátok, hogy a fiúk milyen bunkók, ha a kedvesség nem kell???? Nem vágom komolyan...

23/l

2011. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem a volt barátom mindig azt mondta, hogy megb.szlak. én kijavítottam őt,. így azt mondtam, hogy nem, mert szeretkezni fogunk. Nagyon paraszt azt a kifejezés, hogy megb.szlak, szóval inkább örülj, és egyáltalán nem gáz ez a kívánlak szöveg. Bunkó idióta barát meg nem kell nekem.
2011. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örül h kíván, inkább minthogy ne kívánjon:DD
2011. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 BlackSword ***** válasza:
100%

De most őszintén mi abban a meleges, ha egy srác ágyba akar bújni egy lánnyal... Ez a heteroszexualitás...

De ha így állsz hozzá, akkor bizony menj vissza babázni!!!

2011. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
gáz akkor is. fél órája ezen röhögök XDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 5. 18:11
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
hát röhögjél te félkegyelmű de ne b azd fel itt az agyunkat, mert szíjjelcsapunk, gecc.
2011. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%

"gáz akkor is. fél órája ezen röhögök XDDDDDD"


Milyen füvet szívtál?

Mert adhatnál nekem is belőle!

2011. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
Te hülye vagy, kedves kérdező... Ha meg azt írta volna, h de szúrnám a fosódat, akkor az lenne a bajod.
2011. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 BlackSword ***** válasza:
71%
Te vagy a gáz b@szd meg!!! Remélem a srác is olvassa ezt a kérdést, és rádöbben, hogy mekkora egy ribizli vagy...
2011. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!