Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes7 kérdése:

Honnan lehet tudni hogy terhes, terhes lehet vagy legegyszerübb teherbeejtés?

Figyelt kérdés
Hát az a szitu hogy gumi nélkül volt és nem az h elmentem a bnőmbe hanem attol teherbe lehet e esni? meg hogy teljesen nem nyomtam be meg nem is élveztem el?
2011. szept. 2. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ennyitol nem lesz terhes.. máskor gumi..
2011. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
TERHES! hármas idióta csimpánzikrei vannak. majd legközelebb gumit használsz...
2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen tisztába vagyok vele!

Csak ugye előváladék meg stb :/

2011. szept. 2. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
na és vettetek már babaruhát?
2011. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha beleélvezel a nőbe, akkor van rá 20% esélyed.. számolj..
2011. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Haha egyesek kva viccesek -.-" (PARASZTOK) 17 évesen köszi nem akarok apuka lenni -.-"

de ahoz muszály teljesen bentlenni h teherbe esen? :/

2011. szept. 2. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"17 évesen köszi nem akarok apuka lenni " akkor húzzál gumit, te majom...extra kis méretet is lehet venni
2011. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi eddig mindig huztam! és amugy mindenki a maga jelzőit osztogajta szal tescoba neked van megfelelő méret és gyártmány talán még egy lottyadt eladót is kapsz mellé...
2011. szept. 2. 19:59
 10/14 anonim válasza:
azt tök mind1 h mennyire teszed be...az előváladéktól is teherhes lehet de elég KICSI rá az esély...sztem szarabb idegeskedni mint gumit használni ...jártam már igy én is nem volt kellemes várni h most baj van e vagy nincs ...megtanultam h ezzel nem szabad játszani...vagy ha ennyire kíváncsiak vagytok vagy jobbnak tartjátok h milyen gumi nélkül akkor szedjen a csaj fog.gátlót...
2011. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!