Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem a közös ismerősünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a közös ismerősünket, hogy hozzon össze egy közös találkozást?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác, de még sosem beszéltem vele, csak látásból ismerem. Viszont az egyik haverját ismerem (azért nem túl jól, baráti viszony nincs mg köztünk). Arra gondoltam, hogy szervezhetnénk egy találkozást, amire elhívná a kiszemeltemet is. A gond csak az, hogy a haverjának bejövök.:S Gáz lenne megkérni?
2009. ápr. 18. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, az gáz lenne. inkább más módját válaszd az ismerkedésnek.
2009. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát elég nagy gáz lenne és mellé még köcsögség is a haverjával szemben
2009. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de több közös ismerősünk nincs, és a haverja már tudja, hogy bejön nekem, és a haver nem mondta, hogy bejövök neki, csak látszik rajta... így is gáz?:S Máshogy nem tudom megoldani... ahhoz túl félénk vagyok, hogy odamenjek hozzá és elhívjam randizni v. fagyizni.:S:D

Persze nem akarok köcsög lenni a haverjával... és mi lenne, ha én is hívnék egy bnőt, hátha összejön vele? úgy is gáz lenne?

2009. ápr. 18. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor majd csak közeledik valahogy, de ez így elég gáz lenne, hogy a közös haverotok szervez randit nektek...
2009. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet.:) A közös ismerős magától mondta ma, hogy segíteni szeretne, hogy összejöjjünk.:D Na most akkor még így is ciki lenne megkérni?:D
2009. ápr. 18. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!