Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ünnepeljük meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepeljük meg a barátom szülinapját? Ez így jó lenne?

Figyelt kérdés
Gondoltam főzők neki valami fonomat,és egyszerűt. (nem tudok főzni) Megterítenék szépen,gyertyákkal,pezsgővel,csini ruciba. Kaja után felvennék 1 fűző féleséget,harisnyatartóval,combfixszel,és rámásznék... Vagy ez így nagyon béna? Nem tudom mit kellene főzni,vagy hogy kellene csinálni az egészet. :(
2011. aug. 28. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet. De vigyázz a kajával meg ne mérgezd, mert akkor lőttek az egésznek :DD
2011. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy mit szeret akkor csináld meg neki azt :D
2011. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Már az jó hogy ez az eszedbe jutott és megfogod próbálni, szóval hajrá!
2011. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én inkább csak valami sült hús,sült krumpli összeállításra gondoltam. xD Az a baj,hogy szakács a drága,és nem merek neki főzni...
2011. aug. 28. 11:45
 5/12 napietus ***** válasza:
azért a sült hús-krumplinál jobban megerőltethetnéd magad szetm. nem valami csúcsgasztronómiai remekre gondoltam, mert, mint írtad, nem tudsz főzni. de különleges alapnayagokból lehet egyszerűen elkészíthető jó kajákat készíteni. nézz utána neten.
2011. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Spagetti? :D xD

Nem egy nagy izé, de szerintem szereti, az meg nem baj, ha nem jön össze, azon csak jót fogtok nevetni.. :)


Szerintem nem a kaja részére fog visszaemlékezni.. :D

2011. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jójó,akkor megpróbálkozok mással majd. Előtte megfőzöm egyszer itthon,akkor tuti nem lesz olyan szar. És a combfix meg a fűző? Nem lesz túlzás?
2011. aug. 28. 12:03
 8/12 Tajparaszt ***** válasza:

Ilyet egyszer nekem is csinált a csajom a kaja szar volt :-)a többi szuper...

Ő már szexi alsóneműben szolgálta fel.

2011. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
kicsit erőltetett szerintem, de a pasik többségének egyébként mind1. úgyis lekerül :)
2011. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy a mai csajok nem tudnak főzni. Ha pedig a kaja szar lesz, akkor az elbassza a többit is, hiába veszel te fel akármit. Legalábbis nálam már nem lenne ugyanolyan.
2011. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!